Nordica pressikontakt

Antud lehel sisalduvad pressiteateid ja uudised Nordica kohta.
Kui soovite lisateavet või vastuseid küsimustele, mille kohta meie kodulehel vastust ei olnud, siis pöörduge julgelt meie poole.

Meediapäringud


pr@nordica.ee

  • Lennundusettevõte Nordic Aviation Group (Nordica) alustas 1.augustil ümberpööramisprotsessi, tuues ettevõtet nõustama rahvusvahelise konsultatsioonifirma, kelle ülesanne on lennundusfirma pööramine kasumlikkusele.

  • Nordica ja tolle sõsarfirma Xfly, täitsid 13-aastase Mattiase unistuse. Ta sai proovida unistuste ametit, ning veeta päris pilootidega terve päeva Stockholmis. Lenufirma avas Mattiasele kokpiti uksed, et lubada tal piloodiametit proovida Tallinn-Stockholm-Tallinn marsruudil lennates. Loe edasi ja saa osa tema teekonnast.

  • Nordic Aviation Group AS (NAG) juht Jan Palmer teavitas ettevõtte nõukogu oma otsusest teatepulk selle aasta lõpuks uuele juhile üle anda.

  • Iga-aastastest Eesti Lennupäevadest on saanud Baltimaade suurim lennundussündmus.Nordica meeskond oli kohapeal, vestles lennundushuvilistega, jagas meeneid ning värvata õnnestus mitmeid andekaid lennundus-spetsialiste.

  • Eesti lennufirma Nordic Aviation Group, kuhu kuuluvad Nordica ja Xfly, on avanud konkursi turundus- ja kommukatsioonijuhi leidmiseks. Intervjuud esimeste kandidaatidega juba käimas. Senine turunudus-, kommunikatsiooni ja turunduse juht Toomas Uibo asus valitsuse kinnitudes tööle Riigikokku.

  • Kaubamärkide Xfly ja Nordica all tegutsev Eesti riiklik lennundusettevõte Nordic Aviation Group AS teatas koostöölepingu sõlmimisest vastloodud lennufirmaga MARABU. Euroopa kommertslennufirmadele pikaajalisi lennuteenuseid pakkuv Eesti lennuettevõte pakub uuele tegijale erinevaid tugiteenuseid lennuettevõtja sertifikaadi hankimisel ja alustab 2023. aasta suvehooajast Marabu sihtkohtade teenindamist kolme 180-kohalise lennukiga Airbus 320neo. Marabu hakkab tegutsema Saksamaa turul, pakkudes lende populaarsetesse puhkuse sihtkohtadesse algusega Hamburgist ja Münchenist.

  • Eesti riiklik lennufirma Nordic Aviation Group AS alustab oktoobri keskpaigast koos reisibürooga Tez Tours tšarterlende Egiptusesse ja Kanaari saartele. Kahe ettevõtte koostöös pakutakse talvehooajal puhkusereise Hurgadasse, Sharm El Sheikhi ja Tenerifele.

  • Nordic Aviation Groupi nõukogu nimetas oma tütarettevõtte Regional Jet OÜ (Xfly) juhatuse esimehe Jan Palmeri ka emafirma juhatuse esimeheks.

  • Nordic Aviation Groupi kuuluv Nordica teeb täna oma esimesed regulaarlennud, omades rahvusvahelist lennuettevõtte sertifikaati ja IATA koodi. Ühtlasi on see esimene kord, kui reisijad on ostnud piletid Nordica enda piletimüügi platvormi kaudu.

  • Nordic Aviation Groupi (NAG) ehk Nordica aktsionäride üldkoosolek kinnitas täna ennelõunal ettevõtte möödunud majandusaasta aruande. Kui esialgu prognoositi koroonakriisis praktiliselt seiskunud äritegevuse tulemuseks enam kui 20 miljonilist kahjumit, siis tegelikkuses lõpetas ettevõte 2020. aasta 10,5 miljoni eurose kahjumiga.