Dokumendid

Passi

Kontrollige, mis dokumendid on vajalikud

Reisijana vastutate ise lõppsihtkohta reisimisel kõigi läbitavate riikide seaduste, reeglite ja reisimistingimuste järgimise eest.

Oma reisi planeerides kontrollige alati oma ID-kaardi või passi kehtivusaega ja seda, kas vajate reisimiseks viisat.

Euroopa Liidu liikmesriikidesse ja teatud teistesse riikidesse reisivate Eesti kodanike jaoks piisab ID-kaardist.


 

Elektrooniline pilet

Elektrooniline pilet ehk e-pilet (ametlik nimi Electronic Ticket Passenger Itinerary Receipt) on nüüdseks asendanud vana paberpileti. See on kasutatav kõigil meie lendudel. Oma e-pileti saate osta meie müügipunktidest, volitatud reisibüroodelt ja meie veebilehelt.

Lennule on võimalik registreeruda ka ilma väljatrükitud e-piletita, kuid soovitame teil kogu reisi vältel oma piletit kaasas kanda. Väljatrükitud e-piletiga on lihtsam lahendada mis tahes küsimusi, mis võivad tekkida seoses lennule registreerumisega, broneeringu muutmisega jms.

Lennule registreerumisel peate esitama passi või ID-kaardi ja elektroonilise pileti.


 

Pärast seda, kui olete broneerinud oma lennu ja selle eest tasunud, saadetakse teie e-posti aadressile broneeringu kinnitus ja reisikava koos e-piletiga, mis sisaldab reisija perekonnanime ja eesnime(sid), e-pileti numbrit, broneeringu numbrit/koodi, lennu numbrit, kuupäeva, väljumise ja saabumise lennujaamasid, väljalennu ja tagasilennu kuupäevi, hinda ja Varssavi konventsiooni märget.

Elektrooniline pilet väljastatakse teile pärast lennu broneerimist ja selle eest tasumist.


 

Kui te ei saanud pärast lennu broneerimist ja selle eest tasumist automaatset kinnitust e-posti teel või te ei ole saanud oma piletit kätte väljalennule eelnevaks päevaks, palume teil võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Kui teil on vaja oma reis tühistada, siis helistage meie infotelefonile.

Kui teil on mure pileti broneerimisel kinnituskirja ja/ või pileti kättesaamisega