Eesti riiklik lennufirma Nordic Aviation Group AS alustab oktoobri keskpaigast koos reisibürooga Tez Tours tšarterlende Egiptusesse ja Kanaari saartele. Kahe ettevõtte koostöös pakutakse talvehooajal puhkusereise Hurgadasse, Sharm El Sheikhi ja Tenerifele.

Alates 18. oktoobrist on võimalik kodumaise vedajaga lennata Tallinnast otse kolme kõige populaarsemasse sihtkohta Egiptuses ja Kanaari saartel. Laupäeviti lennatakse Tenerifele, teisipäeviti ja reedeti Hurgadasse, ning neljapäeviti ja pühapäeviti Sharm El Sheikhi. Lende hakatakse opereerima mugava, 180-kohalise Airbus 320 lennukiga, mille reisijatesalong on läbinud ka täieliku uuenduskuuri.

Nordic Aviation Groupi turunduse- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul on tegemist kevadel välja öeldud ettevõtte uue ärisuuna realiseerimisega. ”Lennufirmana oleme pidevas arengus ja tšarterlendude pakkumine Airbus 320-ga on meie jaoks loomulik jätk senisele äritegevusele. Hea meel on tõdeda, et meie esimene Airbus leidis rakenduse just Eestis. Usume, et kodumaise ettevõttena suudame pakkuda koostöös Tez Toursiga eestimaalastele väga head teenust ja mugavaid lennuaegu puhkusereisideks eeloleval talvel.”

Tez Toursi esindaja…

Nordic Aviation Groupi lennuk Airbus 320 hakkab opereerima Nordica kaubamärgi all ja lennumeeskondade komplekteerimine on kestnud juba mõnda aega. Tallinnas baseeruma hakkav lennuk pakub võimalusi kohalikele pilootidele ja pardateenindajatele töötada kodubaasist, mis on kindlasti suur eelis töökoha valikul. Nordic Aviation Groupi lennukipark kasvab uue lennuki kasutuselevõtu-järgselt 17-ni. Ettevõte plaanib järgnevatel aastatel Airbusi lennukiparki iga-aastaselt suurendada.