Ettevõttest

Nordic Aviation Group AS asutati Eesti Vabariigi Valitsuse otsusega 25. septembril 2015 eesmärgiga tagada Eesti lennuühendused. Ettevõte kuulub sajaprotsendiliselt Eesti riigile. Märtsis 2016 tutvustas ettevõte oma uut brändinime Nordica ja sellega kaasnevat värsket brändiidentiteeti.

Nordica juhatuse liikmed on Jaan Tamm ja Ahto Pärl. Nõukogusse kuuluvad Peeter Tohver, Taivo Linnamägi, Jaanus Jakimenko ja Hannes Saarpuu.

Alates 19. novembrist sai meie uueks koostööpartneriks LOT Polish Airlines. Koostöö LOTiga on hea uudis kõikidele meie reisijatele, sest lisaks Nordica otselendudele suudame tänu LOTi liinivõrgule pakkuda läbi Varssavi sihtkohti senisest oluliselt mugavamate edasilennuvõimalustega. LOT lennutab oma reisijaid igapäevaselt keskmiselt 60 sihtkohta ja seda ligi 200-l lennul. Pikamaalende teeb LOT uute Boeing 787 Dreamlineritega New Yorki, Chicagosse, Torontosse, Tokiosse, Pekingisse, Souli ja uue aasta kevadest ka Los Angelesse ning Newarki.

Omalt poolt hakkab Nordica pakkuma LOTile lendude opereerimise teenust, mis aitab kaasa LOTi regionaalsete lendude tõhusamal korraldamisel. Tänu sellisele koostööle lisandub lähema aasta jooksul Nordica lennukiparki kolm lennukit ja luuakse üle 70 töökoha.

Hetkel veel aitab Nordica korraldatavaid lende opereerida ka partnerlennufirma BMI. Meie esimene enda CRJ tüüpi lennuk alustas lendamist jaanuaris 2016, misjärel liigume praegu järk-järgult üle oma lennukitele. Täna teenindame valdavat enamust Tallinnast lähtuvaid otselende juba enda lennukipargiga, kuhu täna kuulub 6 CRJ tüüpi lennukit.

 Nordica livery

Ettevõtte rekvisiidid

Ettevõtte nimi: Nordic Aviation Group AS
Aadress: Sepise 1, 11415 Tallinn, Eesti
Registrikood: 12927848
VAT: EE101829724
Email: info@nordica.ee
Telefon: 19090