Päisebänner

Ettevõttest

Nordica on Eesti rahvuslik lennufirma, mis pakub kiireid ja mugavaid otseühendusi Euroopaga.

Eesti Vabariigi Valitsuse otsusega 25. septembril 2015 a asutatud Nordic Aviation Group AS-i (Nordica) eesmärk on tagada Eestile vajalikud lennuühendused. Nordic Aviation Group AS kuulub 100% Eesti Vabariigile ning tegeleb kommertslendude organiseerimisega algusega Tallinnast. Kontserni kuuluvad lisaks emaettevõttele (Nordic Aviation Group AS) tütarettevõtted Regional Jet OÜ ja Nordic Aviation Advisory OÜ.

2016. aasta sügisest teeb Nordica koostööd Poola lennuettevõtte LOT Polish Airlines’iga (LOT). Nordica kasutab opereeritavate liinilendude korraldamiseks ja piletimüügiks LOT’i kommertsplatvormi, mis tagab head piletihinnad ja koostöövõimalused üle kogu maailma.   

Nordica lende opereerib tütarettevõte Regional Jet OÜ, millest 51% kuulub Eesti rahvuslikule lennufirmale ja 49% Poola riiklikule lennufirmale LOT. Regional Jet OÜ pakub lennuteenuseid lisaks Nordicale ka SAS Scandinavian Airlines´ile, LOT Polish Airlines´ile ning erinevatele hankelepingute põhistele partneritele Euroopas.

Nordica missiooniks on toetada Eesti ühiskonda, majanduskasvu ja turismi arengut pakkudes jätkusuutlikke otselennuühendusi Eesti ja olemasoleva või potentsiaalse nõudlusega sihtkohtade vahel sobiva lennugraafiku ning lendude sagedusega.

Nordica visiooniks on saada jätkusuutlikuks ja kasumlikuks lennundusgrupiks teenindades põhitegevusena Eestit kui oma koduturgu samal ajal otsides ärivõimalusi Euroopa Liidu riikides täiendavate tulude teenimise ning kulude ja/või riskide jagamise eesmärgil.

Juhtimine

Nordic Aviation Group AS Noukogu 2019

NORDIC AVIATION GROUP AS ainuaktsionäri otsuse alusel on nõukogu esimehe ühe kuu töötasuks 1500 € ja nõukogu liikme ühe kuu töötasuks 750 €.

Nordic Aviation Group AS Juhatus 2019

Majandusaasta aruanded

2017

2015-2016