Jaanuaris 2017 teenindas Nordica koostöös LOT Polish Airlines’ga ligikaudu 33 900 reisijat, mis on 77% rohkem kui jaanuarikuus aasta tagasi. „Märkimisväärse kasvu taga on eelkõige asjaolu, et Nordica on kogunud aasta jooksul tublisti usaldusväärsust. Statistika kohaselt võime täna pidada iga viiendat reisijat oma püsikliendiks, kes on lennanud Nordicaga enam kui neli korda.

Püüame pakkuda Eesti inimestele eelkõige otselennu mugavust ja võimalust jõuda kiiresti sihtkohta. Arvuliselt kõige rohkem reisijaid lendas jaanuaris Nordicaga Tallinnast Müncheni ja Stockholmi suundadel, nendel liinidel lendame igapäevaselt mitu korda päevas. Lisaks ärireisijatele on München näiteks talveperioodil paljude jaoks sobiv sihtkoht ka Alpi suusapuhkuseks,“ ütles Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm.

Jaanuaris sooritas Nordica 816 liinilendu, millele lisandusid partneritele opereeritud lennud väljaspool Eestit. Tallinna Lennujaama andmetel oli jaanuaris Nordica 22% osakaaluga liinilendudest Tallinnast enim lende teostanud lennufirma.

„Strateegiline koostöö LOT Polish Airlines´iga on kestnud vaid mõne kuu, aga näeme selles esimesi põhimõttelisi edusamme ka meie klientidele. Turismimessil lisaks soodushindadele Nordica kuueteistkümnesse otselennu sihtkohta pakume koostöös LOT Polish Airlines´iga  lende Chicagosse, New Yorki, Torontosse ja Los Angelesse. Nende lendude puhul toimub reis üle Atlandi mugavate Boeing 787 Dreamlineritega, mis on kindlasti oma mugavuselt maailmaklassi lennukid,“ ütles Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm. „Samas jätkame suunda olla tugev otseliinides, näiteks avab Nordica maikuus uue, Tallinn – Hamburg lennuliini. Lisaks taasavame kevadel otseühendused mitmetesse eelmisel aastal hästi vastuvõetud suvistesse sihtkohtadesse, milleks on Nice Prantsusmaal, Split ja Rijeka Horvaatias või siis Odessa Ukrainas,“ ütles Jaan Tamm.

Hoolimata talviste ilmastikuolude mõjust suutis Nordica hoida jaanuaris oma eesmärgistatud täpsuse ja regulaarsuse näitajaid. Lendude täpsus, mille puhul võetakse arvesse 15 minuti piires õigeaegselt väljunud lende, oli 2017.a. jaanuaris 85% ja lendude toimumise regulaarsus  99%.