Nordica strateegiline partner Adria Airways sõlmis lepingu koodijagamiseks Turkish Airlines’iga Tallinn-Istanbul liinile. Tegu on Nordica liiniarendustöös järgmise märgilise koostööleppega, mis pakub Nordica klientidele täiendavaid edasilennuvõimalusi ning laiendab Turkish Airlines’i poolt pakutavat sihtkohtade valikut.

„Turkish Airlines, mis on korduvalt nimetatud parimaks Euroopa lennufirmaks, teeb koostööd vaid teiste parimatega. Seega on tõsiasi, et meie partner Adria Airways saavutas Turkish Airlines’iga Nordica jaoks koodijagamise kokkuleppe, märk usaldusest ja tunnustusest ka Nordica meeskonnale,“ ütles Sven Kukemelk, Nordica äriarenduse juht. „Olen veendunud, et antud kokkulepe pole kasuks mitte ainult Nordicale ja Turkish Airlines’ile, vaid see lihtsustab ka Eesti inimeste reisimisvõimalusi Istanbuli suunal.“

Kuna nii Turkish Airlines kui ka Adria Airways on Star Alliance’i, maailma suurima lennufirmade ühenduse liikmed, kasutavad mõlemad ühist Miles&More boonusprogrammi. Tänu sellele saavad kõik reisijad nautida sellega kaasnevat kõrgeimat kvaliteeti ja hüvesid.

Turkish Airlines on 1933. aastal asutatud Türgi rahvuslik lennufirma, mille lennuparki kuulub täna 305 lennukit, mis lendavad kokku 285 erinevasse sihtkohta üle maailma. Skytrax’i 2015. aasta uuringu raames nimetati Turkish Airlines juba viiendat aastat järjest Euroopa parimaks lennufirmaks.

Nordica korraldab koostöös Adria Airwaysiga käesoleval suvehooajal lende Tallinnast kokku 15 eri sihtkohta Euroopas. Liinivõrgustikku kuuluvad suvised Pariis, Nice, Split, Rijeka ja Odessa ning aastaringsed Amsterdam, Berliin, Brüssel, Kiiev, München, Oslo, Stockholm, Trondheim, Viin ja Vilnius.