Nordica sõlmis läbi Adria Airwaysi lepingu koodijagamiseks Lufthansaga Tallinn-München liinil. Tegu on Nordica liiniarendustöös järgmise märgilise koostööleppega, tänu millele saavad reisijad nautida sujuvaid edasilennuvõimalusi läbi Müncheni.

„Lufthansa on reisijate arvu ja lennukipargi suuruse poolest Euroopa suurim, mistõttu on antud koostöö meile kahtlemata suur tunnustus. Seda enam, et just Lufthansa on Star Alliance’i, maailma suurima lennufirmade ühenduse asutajaliige,“ ütles Sven Kukemelk, Nordica äriarenduse juht. „Koostöö Lufthansaga annab Nordicale veelgi suuremaid võimalusi pakkuda Eesti inimestele kvaliteetseid ühendusi Lufthansa gigantsesse lennuvõrku Euroopa ühes suuremas lennujaamas.“

München on Lufthansa Group’i suuruselt teine kodulennujaam, kust lennatakse nii Aasiasse, Põhja-Ameerikasse, Lõuna-Ameerikasse, Aafrikasse kui ka Lähis-Idasse. Seetõttu pakub antud koodijagamise kokkulepe reisijatele palju sujuvamaid ja mugavamaid jätkulendude võimalusi reisimiseks läbi Müncheni tervesse laia maailma. Lisaks, kuna Lufthansa ja Adria Airways kasutavad mõlemad ühist Miles&More boonusprogrammi, saavad kõik reisijad nautida sellega kaasnevat kõrgeimat kvaliteeti ja hüvesid.

Nordica korraldatavad lennud Tallinna ja Müncheni vahel toimuvad iga päev, kaks korda päevas, hommikuti ja õhtuti,  saabudes Müncheni lennujaama terminali 2. Sinna lendab ka Lufthansa, mistõttu on võimalikud väga kiired ümberistumised. Seejuures saab mugavaim ja kiireim ühendus olema just Itaalia ja Balkani regiooni lendudele.