Nordica teenindas koostöös Adria Airwaysiga juunis 38 878 reisijat, mis on 24% rohkem kui kuu varem. Seejuures teostati 764 lendu ning lendude toimumise osakaal oli 98,3%. Populaarseimateks liinideks olid juunis München ja Stockholm.

Kokku on Nordicaga lennanud käesoleva aasta esimese kuue kuu jooksul, perioodil jaanuar kuni juuni 152 716 reisijat kokku 4020 lennul.

Lähikuudel on Nordica minemas üle täielikult oma CRJ tüüpi lennukitest koosneva lennukipargi kasutamisele. Kui juunis opereeriti natuke rohkem kui pooled toimunud lendudest oma lennukitega, siis juba käesolevast nädalast hakkab Tallinnast lähtuvaid liine teenindama neli Nordica lennukit. See tähendab, et kuni suvehooaja lõpuni jääb abiks veel vaid üks koostööpartneri BMI lennuk koos meeskonnaga.

Ettevõtte juhatuse esimehe, Jaan Tamme sõnul annab oma lennukipargi ja meeskondadega opereerimine võimaluse pakkuda kvaliteetsemat ja stabiilsemat toodet ning teenust. „Nordica on kiires arengufaasis ning töötame selle nimel kõvasti, et lennukogemus meiega saaks olema tasemel. Lisaks oma lennukipargi peatsele täiel määral rakendamisele Tallinnas oleme panemas rõhku ka oma pardateenindusele ja -kontseptsioonile. Nii tutvustame näiteks juba lähipäevil oma uut pardamenüüd ning avame esmakordselt Nordica pardapoe, milles pakutav on mõlemal juhul inspireeritud kõigest eestipärasest,“ lausus Tamm.

Nordica korraldab koostöös Adria Airwaysiga käesoleval suvehooajal lende kokku 15 eri sihtkohta. Liinivõrgustikku kuuluvad Amsterdam, Berliin, Brüssel, Kiiev, München, Nice, Odessa, Oslo, Pariis, Rijeka, Split, Stockholm, Trondheim, Viin ja Vilnius.

Regulaarlendude statistika Mai Juuni Muutus
Reisijate arv 31 419 38 878 24%
Lendude arv 789 764 -3%
Lendude toimumise osakaal 96,5% 98,3% 1,9 pp
Oma lennukite blokktundide osakaal 28,7% 52,8% 24,2 pp
Sihtkohtade arv 14 15 1

Täname kõiki reisijaid!