Nordic Aviation sõlmis tuntud reisikorraldajatega oma esimese tellimuslendude lepingu

Nordic Aviation koostöös Adria Airwaysiga ning Eesti suurimad suusareiside korraldajad Germalo Reisid ja Mainor Meelis alustavad alates veebruari teisest poolest üheskoos regulaarsete tellimusreiside korraldamist populaarsetesse suusapuhkuse sihtkohtadesse Euroopas. Sõlmitud leping on Nordic Aviationile tellimuslendude valdkonnas esimene.

Perioodil 20.02-26.03.2016 hakkavad kord nädalas laupäeviti toimuma edasi-tagasi lennud Milanosse, Bergamosse (20.02-12.03), Salzburgi (20.02-26.03) ning Genfi (19.03-26.03).

„Koostöö Nordic Aviationiga pakub meile võimaluse korraldada oma suusahuvilistele klientidele lende väga mugavatel keskpäevastel aegadel. Huvi nimetatud charterreiside vastu on olnud suur ning on näha, et Eesti inimene hindab otselennu võimalust väga,“ ütles Mainor Meelise turundus- ja müügijuht, Katrin Henno.

„On rõõm, et saame teha koostööd alustava Eesti rahvusliku lennuettevõttega ning panustada Nordic Aviationi arengusse ja tulevikku. Saame olla üksteisele ääretult kasulikud, mistõttu loodame, et koostöö saab olema pikaajaline ja viljakas,“ kommenteeris Germalo Reiside juht, Marianne Kaldas.

Nordic Aviationi juhatuse liikme, Erik Sakkovi sõnul on sõlmitud leping ettevõtte jaoks strateegiliselt olulise tähendusega. „Koostöö kahe tuntud Eesti reisikorraldajaga laiendab meie tegevust tellimuslendude turule. Ühtlasi pakub selline koostöö  hea võimaluse Nordic Aviationi edaspidi hallatava lennukipargi ressursi veelgi paremaks kasutamiseks. Oleme Mainor Meelise ja Germalo Reiside meeskondadele usalduse eest väga tänulikud“ sõnas Sakkov.