Nordic Aviation teenindas koostöös Adria Airwaysiga käesoleva aasta esimese kuu jooksul 17 267 reisijat ning teostas 568 lendu. Populaarseimad liinid olid seejuures Amsterdam ja Stockholm

Kokku on Nordic Aviationi korraldatud lendudel alates ettevõtte alguspäevist, perioodil november 2015 kuni jaanuar 2016 lennanud 58 634 reisijat. Ettevõtte kliendid on alates käesoleva aasta veebruarist kuni oktoobrini broneerinud hetkel kokku 34 990 piletit.

Lisaks olemasolevale kaheksale otseliinile Tallinnast teatas Nordic Aviation eelmisel nädalal veel täiendava kahe aastaringse ja kolme suvehooajalise lennuliini avamisest alates kevadest. Nii korraldab Nordic Aviation suvehooajal lende kokku juba 13 sihtkohta üle Euroopa, millest aastaringsed on Stockholm, Oslo, Trondheim, Vilnius, Kiiev, Amsterdam, Brüssel, München, Viin ja Berliin ning hooajalised Pariis, Nice ja Split.

Jaanuari keskpaigast alustas lendudega Nordic Aviationi esimene oma lennuk koos eestikeelse pardateenindusega ning sellele tuleb peatselt lisa. Plaani järgi alustab ettevõtte teine liisitud CRJ700 tüüpi lennuk lendamist lähipäevil.