Nordic Aviation avab koostöös Adria Airwaysiga kevadest mitmeid uusi lennuliine. Alates märtsi lõpust alustatakse aastaringsete otselendudega Tallinnast Berliini ja Viini. Samuti jätkatakse senise talvise Müncheni liini aastaringset teenindamist, lisades sinna juurde lennusagedusi. Suvehooajalistest liinidest stardib kevadel lisaks juba müügis olevatele Nice ja Split sihtkohtadele ka Pariis.

Nordic Aviationi juhatuse liikme, Erik Sakkovi sõnul on ettevõttel väga hea meel pakkuda reisijatele uusi otselennuvõimalusi, mis kindlasti võimaldab ka Eesti kui turismisihtkoha edukamat tutvustamist ja turustamist Euroopas. „Lisaks on rõõm kasutada siinkohal ära Adria Airwaysi pakutavat Star Alliance platvormi, mis avab eestlastele võimaluse lennata olulisest Euroopa transiitlennujaamast, Münchenist koostöös Lufthansa ja teiste partnerlennufirmadega edasi sihtkohtadesse üle kogu maailma,“ ütles Sakkov.

Alates 27. märtsist hakkavad senisest tihedama lennugraafiku alusel toimuma aastaringsed otselennud Tallinnast Münchenisse 2 korda päevas, 7 päeva nädalas.

Uute aastaringsete liinidena avatakse 27. märtsil Viin ja 29. märtsil Berliin, kuhu hakkavad lennud toimuma korra päevas, 4 korda nädalas. Berliini suunal saab lennata teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti ning Viini suunal esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti. Ühendus Berliini ja Viiniga saab olema aastaringne.

Suvehooajalistest liinidest alustab 27. märtsil Pariis, kuhu toimuvad lennud korra päevas, 3 korda nädalas teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Lennuliin jääb avatuks kuni oktoobri lõpuni.

Lisaks toimuvad suvehooajal, aprillist oktoobrini lennud armastatud puhkusesihtkohtadesse Nice’i ja Spliti. Nice suunal saab lennata 16. aprillist kuni 29. oktoobrini korra nädalas laupäeviti ning 21. juunist kuni 30. augustini kaks korda nädalas teisipäeviti ja laupäeviti. Spliti lennud toimuvad 17. aprillist 23. oktoobrini korra nädalas pühapäeviti ning 22. juunist 31. augustini kaks korda nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti.

Nordic Aviation korraldab täna lende kaheksasse eri sihtkohta: Amsterdam, Brüssel, Kiiev, München, Oslo, Stockholm, Trondheim ja Vilnius. Koos uute liinidega kuulub Nordic Aviationi liinivõrgustikku suvehooajal kokku 13 otseliini Tallinnast.

Täpsem lennugraafik on peatselt nähtav Nordic Aviationi kodulehel.