Nordic Aviation avab koostöös Adria Airwaysiga lisaks juba varasemalt välja kuulutatud suvehooaja lendudele ka uue lennuliini Odessasse.

Nordic Aviationi juhatuse liikme, Erik Sakkovi sõnul on ettevõttel rõõm teatada Odessa liini avamisest. „Odessa on Musta mere pärl ja erakordse kultuuritaustaga sadamalinn, mida seovad Tallinnaga pikaajalised sõprussuhted. Nüüdsest on meie reisijatel võimalus natuke üle kahe tunnise lennu järel külastada Odessa maailmakuulsat Ooperiteatrit, jalutada legendaarsel Deribassovskaja tänaval või lihtsalt nautida rannarõõme garanteeritult soojas kliimas. Kohtumine Odessa elanikega on juba sündmus omaette ja väärib ettevõtmist. Odessiite ootame aga taasasvastama Tallinnat ja teisi Eesti linnu,“ sõnas Sakkov.

Nordic Aviation alustab Tallinn-Odessa lendude korraldamist 28.maist 29. oktoobrini korra nädalas laupäeviti ja ajavahemikus 22. juuni kuni 24. august kaks korda nädalas kolmapäeviti ja laupäeviti. Lennu kestvus on 2h 15min.

Odessa ja Tallinn on sõpruslinnad aastast 1997.

Lisaks teatas Nordic Aviation sel nädalal veel kahe suvise lennuliini avamisest Rijekasse Horvaatias ja Edinburghi Šotimaal.

Koos uute eelloetletud otselendudega korraldab Nordic Aviation suvel lende kokku juba 16 eri sihtkohta. Lisaks Odessale, Rijekale ja Edinburghile kuuluvad Nordic Aviationi liinivõrgustikku ka suvised Pariis, Nice ja Split ning aastaringsed Amsterdam, Berliin, Brüssel, Kiiev, München, Oslo, Stockholm, Trondheim, Viin ja Vilnius.