Nordic Aviation teenindas esimese tegutsemiskuu jooksul 26370 reisijat

8. novembril tööd alustanud Nordic Aviation on esimese tegutsemiskuu jooksul teostanud koostöös Adria Airwaysiga 726 lendu ja teenindanud kokku 26 370 reisijat. Ettevõtte kliendid on 2016. aasta oktoobrini broneerinud 56 750 piletit.

Nordic Aviation Groupi juhatuse liikme Erik Sakkovi sõnul on ettevõtte populaarseim liin olnud Stockholm (Arlanda), kuhu on toimunud ka kõige rohkem lende.  „Tänan Nordic Aviation nimel kõiki kliente, kes on meiega lennanud ning meid usaldanud. Mõistame, et algus on olnud kaugel ideaalist. Tegu on olnud päästeoperatsiooniga, et tagada Eesti elanikele vajalike lennuühenduste jätkumine. Meie esmaseks eesmärgiks on klientide rahulolu ja seepärast võtame iga kliendi tagasisidet kui ettepanekut,“ sõnas Sakkov.

Nordic Aviation plaanib veidi uuenevast liinivõrgust rääkida detsembri lõpus. Juba praegu on müügis hooajalised suvelennud Nice’i ja Spliti, kuhu saab pileteid osta ettevõtte kodulehelt nagroup.ee.

Kui täna teostavad Nordic Aviationi eest lende veel partnerlennufirmad NextJet, BMI ja Carpatair, siis juba hiljemalt uue aasta alguses loodetakse lendama saada esimene oma lennuk Eesti meeskonna ja eestikeelse pardateenindusega. Sealt edasi toimub oma lennukipargile üleminek järk-järgult vastavalt lennukite olemasolule ja Eesti meeskondade koolitamiskavale.

Uue lennufirma terviklikku brändi loodetakse avalikkusele tutvustada suvel 2016.