Nordic Crew Management sõlmis kokkuleppe esimese rühma Eesti lennukipilootidega, kes lendavad täna Ljubljanasse, Sloveeniasse, et alustada juba homme Adria Airways protseduuride koolitusega. Esimese koolitusgrupi suuruseks on üheksa inimest, kellest üks on prantslanna ja kaheksa eestlased.

Eesti meeskondade koolitamine Ljubljanas annab Nordic Aviationile võimaluse alustada Eesti lennukimeeskondadega lende Tallinnast juba järgmise aasta jaanuaris. Lennukitüübiks on siis juba eestlastele tuttav CRJ.

Prantslannast esimese ohvitseri Caroline Garnieri sõnul on tal hea meel olla loodava  tiimi esimeste  liikmete seas. „Leping Nordic Crew Managementiga on mulle suurepäraseks võimaluseks, sest väikeses ja alustavas ettevõttes on igal töötajal oma selgesti tunnetatav roll. Meie kõigi ühisest panusest kujuneb lõpuks ettevõte, mis on suunatud reisijate parimale teenindamisele ja selle võimaluse eest olen tänulik,“ sõnas Garnier.  Caroline Garnier oli muuhulgas kaaspiloodiks ka Estonian Airi viimasel lennul.

Pilootide värbamisprotsessi teine laine alustab koolitusega Nordic Crew Management juhi, Tõnis Lepa sõnul juba detsembri esimestel päevadel.