Maailm vajab unistajaid

Text: Kadri Eisenschmidt, Media Station Photos: Erakogu | Anastasia Dulgier & Alistair Macrobert, Unsplash Published: 3 / oktoober / 2018

14-AASTANE ARON on tõeline motoentusiast, kes teeb oma teadmistega tehniliselt keerukatest nüanssidest silmad ette nii mõnelegi täiskasvanule. Ta tegeleb autode ja lennukite spottimisega, suutes erinevaid mudeleid kohati ka vaid hääle järgi eristada. Tema lemmikmargid on BMW ja Lamborghini. Lisaks on ta suur tõukerattafänn.

Sel aastal oli tema sünnipäev erilisem kui kunagi varem. Peo üllatuskülaline Karl-Erik Palo, üks Eesti parimaid noori tõukerattureid, õpetas poisile ja tema sõpradele trikke
ning teatas, et Aron sõidab Saksamaale!

Nordica aitab unistada Muenchen BMW Nordica FlyNordica

Oma unistuste päeval sai Aron koos ema ja isaga Münchenit uudistada, külastada BMW maailma, tehast ja muuseumi. Kustumatu päeva korraldas Aronile heategevusfond Minu Unistuste Päev koostöös GoTraveli ja lennufirmaga Nordica. Juba lennuki pardal avanes noormehel erakordne võimalus lennu ajal kokpitti külastada ning kapteniga juttu puhuda. 

Aroni unistus täitus Münchenis, BMW maailmas.

„Mõtlesin alguses, et olen mõnd vale nuppu vajutanud ja pardatöötaja tuleb minuga pahandama. Ma ei suutnud seda uskuda, kui mind kokpitti juhatati!” on Aron vapustatud. Reisi lõpus tervitas teda Tallinna Lennujaamas Lamborghini, mis ta koju sõidutas. Aroni ema ja isa on siiralt tänulikud. „Näha oma poega kahe päeva vältel nii, et tal on kogu aeg naeratus kõrvuni, on parim kingitus, mis mulle on kunagi tehtud,” on ema liigutatud. Seda siirast vaimustust, rõõmu ja tänu, mis kogu perekonna silmist peegeldus, on raske sõnadesse panna.

Nordica aitab unistada Muenchen BMW Nordica FlyNordica Photo by Anastasia Dulgier

Minu Unistuste Päev on heategevusfond, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et pakkuda lastele ja nende lähedastele emotsionaalset tuge, rõõmu ja hingejõudu, mis aitaks pikal haigusteekonnal vastu pidada.

Nordica aitab unistada Muenchen Surf Nordica FlyNordica Photo by Alistair Macrobert

„Meie eesmärk on luua unustamatuid elamusi, mis aitaks suunata fookuse headele asjadele. Üks tõeliselt inspireeriv päev koos perega annab uue hingamise, kasvatab usku iseendasse ning aitab näha, et elus on tegelikult väga palju positiivseid asju, mida kogeda. Kui näeme last ja tema lähedasi õnnelikena, siis oleme andnud pagasi, millega julgelt edasi sammuda,” räägib Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht Ave Pilt.

Kuidas unistuste täitumisele kaasa aidata, vaata lähemalt veebilehelt minuunistustepaev.ee.

Artikkel ilmus Nordica pardaajakirja Time Flies numbris suvi-sügis 2018