Kesk-Euroopa parimad outlet'id

Text: Inga Sermann, Nordica Photos: Pixabay Published: 30 / nov / 2017

Kuuleme tihti, et töökaaslane käis suvel Saksamaal reisides ühes maailma kõige uskumatuimas outlet´s, kus imeodavalt leidis nii endale, lapsele, mehele ja ämmale kõik riided alates suve riietest kuni kosmeetika, ehete, aastavahetuse kleitide ja imekaunite ülikondadeni või kuidas sõbranna-sõbranna käib igal aastal pärast jõule maagilistel after-christmas-sale’del. On see müüt või tegelikkus ning kus asuvad parimad keskused ja millal tasub reisi planeerida?

Outlet avatud 980x600

Soodsate hindadega parimad outlet´id Euroopas – kus nad asuvad ja kui soodsad on hinnad?

Enne, kui tõttad lennupiletit ostma, maailme sulle ülevaatliku pildi Kesk-Euroopa tuntuimatest ja populaarseimatest outlet`idest. 

store 984393 1280

München

IngolstadtVillage asub Münchenist 50 minutilise autosõidutee kaugusel. Kuni 60% soodsamate hindadega outlet, kus on esindatud kaubamärgid Armanist kuni Bossi, Fossili, Jimmy Coo, Lacoste, Timberlandi, Swarovski ja Desigualini. Müncheni kesklinnast jõuab kõige mugavamalt kohale kas outlet´i enda ekspressbussiga Shopping Express® või soovitame rentida auto.

Reisi planeerides arvesta, et pühapäeviti on outlet`id suletud

department store 1778722 1280

Pardsorf City asub Müncheni idapoolseimas osas. Keskuses on paarkümmend erinevat poodi ning tuntuimatest kaubamärkidest on esindatud Gerry Weber, Nike, Pierre Cardin, Tom Tailor, S.Oliver, More & More ja Puma. Müncheni kesklinnast jõuab mugavalt kohale nii ühistranspordi kui ka autoga. Parim aeg outleti külastamiseks on talvel pärast jõule ja aastavahetust.  

Parim aeg outlet´ide külastamiseks on talvel jaanuarikuu kaks viimast nädalat, millal kestavad kuulsad after-Christmas-sale'd või suvel juulist augustini.

clothing store 984396 1280

McArthurGlen Salzburg asub Müncheni kesklinnast 1,5 tunnise autosõidutee kaugusel, kus on esindatud rohkem kui sada erinevat kaubamärki ning otsige  Adidast, Escadat, Hugo Bossi, Desiguali, Calvin Kleini ja Michael Korsi. Hinnad on kuni 70% soodsamad ning parim aeg outlet'i külastamiseks on jaanuarikuu.

Viin

Designer Outlet Parndorf on üks suurimaid outlet'ide kette, mille valikus leidub üle 160 erineva poe, kohviku ja restorani. Populaareimad poed on Armani, Barbour, Birkenstock,  Marc O`Polo, Timberland ja Villeroy & Boch ning soodustused ulatuvad kuni 70 protsendini. Designer Outlet Parndorf  asub Viini kesklinnast 30 minutilise autosõidutee kaugusel ning  kohale jõudmiseks soovitame osta pilet eribussile või  rentida soodsalt auto. Parim aeg ostlemiseks on jaanuari kaks viimast nädalat, millal kestab after-Christmas-sale.