Nordica suhtub äärmiselt tõsiselt kõikide reisijate ja meeskonna liikmete tervise ning ohutuse tagamisse


 

Head Nordica reisijad!

 

Nordica suhtub äärmiselt tõsiselt kõikide reisijate ja meeskonna liikmete tervise ning ohutuse tagamisse. Seoses COVID-19 viirusega jälgime pingsalt lisaks Eesti Terviseametile nii Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO), Euroopa Liidu Lennundusohutusameti (EASA), Rootsi Terviseameti kui ka Rootsi Transpordiameti juhiseid ning tegutseme vastavalt nendele. 

Me palume ja oleme kindlad, et koos meiega vastutavad ka kõik Nordica reisijad enda tervise eest ning kaaluvad oma reisivajadust äärmiselt hoolikalt. Me soovitame tungivalt kogu reisimise ajal kasutada maske ning pesta käsi nii tihti kui vajalik. Kätepesuks palume võimalusel kasuta kas sooja vett ja seepi või alkoholipõhist käte desinfitseerimisvahendit.

Lennule registreerimiseks palume võimalusel kõikidel reisijatel eelistada Nordica kodulehel Online check-in’i. Nordica lendudele (v.a tellimuslendudele) saab registreerida internetis 36 tundi kuni 60 minutit enne graafikujärgset väljalendu.

Kehva enesetunde ning esimeste haigusnähtude korral palume püsida kodus ning mitte reisida. Palaviku, köha või hingamisraskuste korral palume varakult otsida abi ning sümptomite ilmnemisel koheselt ühendust võtta enda perearstiga. 

Võimalusel palume kõikidel reisijatel hoida teistest inimestest vähemalt kahe meetri kaugusele, vältida kontakti teiste inimestega, mitte puudutada enda silmi, nina ja suud ning jälgida hingamisteede hügieeni. Aevastamise ja köhimise korral palume katta oma suu ja nina ühekordse salvrätiga, pärast kasutamist see koheselt visata prügikasti ning viimasena puhastada käed. Salvräti puudumisel palume kasutada enda varrukat ning kindlasti mitte paljast kätt. 

Viiruse leviku pidurdamiseks oleme kõikidel Nordica lühilendudel ajutiselt peatanud pardateeninduse. 

Kinnitame teile veelkord, et Nordica suhtub äärmiselt tõsiselt kõikide reisijate ja töötajate tervise ning ohutuse tagamisse. Me väärtustame iga inimest ja ohutust ennekõike. Ohutus ei ole läbiräägitav ja ohutuse alal ei tee me kompromisse. Oma igapäevases tegevuses lähtume kõikidest Euroopas kehtivatest reeglitest ja standarditest ning teostame neist tulenevate protseduuride ja protsesside pidevat ja korralist auditeerimist koostöös siseriiklike ja rahvusvaheliste vastutavate agentuuride ja audiitoritega. 

Kinnitame, et kõik Nordica lennukid desinfitseeritakse vähemalt üks kord päevas ning vajadusel ka pärast igat lendu. Kõiki Nordica lende teenindavad lennukid on varustatud ülitõhusate HEPA filtritega, mis takistavad mikroobide- ja viiruseosakeste leviku rohkem kui 99% ulatuses ning kogu Nordica salongipersonal kannab maske ja kindaid. 

 

Kohtumiseni pardal!

Teie Nordica