Nordica suhtub äärmiselt tõsiselt kõikide reisijate ja meeskonna liikmete tervise ning ohutuse tagamisse


Head Nordica reisijad!

Nordica suhtub äärmiselt tõsiselt kõikide reisijate ja meeskonna liikmete tervise ning ohutuse tagamisse. Seoses COVID-19 viirusega jälgime pingsalt lisaks Eesti Terviseametile nii Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO), Euroopa Liidu Lennundusohutusameti (EASA), Rootsi Terviseameti kui ka Rootsi Transpordiameti juhiseid ning tegutseme vastavalt nendele. Me palume ja oleme kindlad, et koos meiega vastutavad ka kõik Nordica reisijad enda tervise eest ning kaaluvad oma reisivajadust äärmiselt hoolikalt.

Kehva enesetunde ning esimeste haigusnähtude korral palume püsida kodus ning mitte reisida. 

Alates 6. detsembrist 2021. a on kõikidel Nordica lendudel (v.a tellimuslennud) maski kandmine kõikidele reisijatele (v.a erandid) kohustuslik

Edukaks lennule pääsemise üheks eelduseks on kõikidel reisijatel (v.a erandid) oma maski olemasolu. Paneme südamele, et kuna teatud juhtudel ei ole võimalik maske soetada lennujaamast või selle lähiümbrusest, soovitame tungivalt kõiki reisijaid varustada end isiklike maskidega juba enne lennujaama saabumist. 

Kõikidel Nordica lendudel on kohustuslikust maski kandmisest vabastatud lapsed vanuses kuni 6 eluaastat (k.a) ning reisijad, kellel on maski kandmine arsti poolt vastu näidustatud ning omab selle tõestamiseks tervisetõendit. 

Lennule registreerimisel eelistada võimalusel kodulehel Online check-in’i

Lennule registreerimiseks palume võimalusel kõikidel reisijatel eelistada Nordica kodulehel Online check-in’i. Nordica lendudele (v.a tellimuslendudele) saab registreerida internetis 23 tundi kuni 60 minutit enne graafikujärgset väljalendu.

Pagasi piirangud

Äraantav pagas

Olenevalt teenindusklassist võib lennule tasuta registreerida: 

1 PC x 23kg (Economy), 2 PC x 23kg (Economy Flex) ja 2 PC x 32 kg (Business)

Käsipagas

1 PC x 8 kg, 55x40x23 cm

MÄRKUS: Lisaks lubatud käsipagasile võib tasuta kaasa võtta järgmised esemed: naiste käe-, üleõla- või sülearvutikott. Käsipagas peab mahtuma istme kohal olevasse pagasilaekasse või Teie ees oleva istme alla.

Muudatused pardateeninduses kuni 1. veebruarini 2022. a.

COVID-19 viiruse ohu ja leviku pidurdamiseks oleme kõikidel Nordica lendudel peatanud pardateeninduse kuni 1. veebruarini 2022. a. Peatatud on jookide, söökide, värskete ajalehtede ning pardaajakirja pakkumine.  

Võimalusel palume kõikidel reisijatel hoida teistest inimestest vähemalt pooleteise meetri kaugusele, vältida kontakti teiste reisijatega, mitte puudutada enda silmi, nina ja suud ning jälgida hingamisteede hügieeni. Aevastamise ja köhimise korral palume katta oma suu ja nina ühekordse salvrätiga, pärast kasutamist see koheselt visata prügikasti ning viimasena puhastada käed. Salvräti puudumisel palume kasutada enda varrukat ning kindlasti mitte paljast kätt. 

Kinnitame Teile veelkord, et Nordica suhtub äärmiselt tõsiselt kõikide reisijate ja töötajate tervise ning ohutuse tagamisse. Me väärtustame iga inimest ja ohutust ennekõike. Ohutus ei ole läbiräägitav ja ohutuse alal ei tee me kompromisse. Oma igapäevases tegevuses lähtume kõikidest Euroopas kehtivatest reeglitest ja standarditest ning teostame neist tulenevate protseduuride ja protsesside pidevat ja korralist auditeerimist koostöös siseriiklike ja rahvusvaheliste vastutavate agentuuride ja audiitoritega. 

Kõik Nordica lennukid desinfitseeritakse vastavalt terviseohtuse reeglitele.

 

Kohtumiseni pardal!

Teie Nordica