Nordica, koostöös Eesti uudse logistikateenusega Shipitwise, saab nüüd reisimise väga mugavaks muuta. Hobidega seotud varustuse (golfivarustus, suusad, rattad, lainelauad, mootorrattad jms) transport või ärireisiks vajaliku (messitarbed, näidised vm) on nüüd võimalik kohale transportida mõne hiireklõpsuga. Ilma seda ise tassimata.

Nordica Lot Shipitwise button 2

Teenusest pikemalt

Shipitwise on loonud platvormi, mis aitab korraldada asjade vedu lihtsalt ning sobival ajal. Täpsemalt on süsteemi ühendatud arvukalt logistikateenust osutavaid ettevõtteid (sh veopartnereid, pakkekeskusi, tollimaaklereid, kindlustust), mille hulgast valib platvorm välja sihtkohta veo korraldamiseks parima logistilise lahenduse. Nüüd kuulub partnerite hulka ka Nordica. Kõik saadetised on kindlustatud IF kindlustuses.

Koheselt annab platvorm Eesti ja Itaalia, Saksamaa, Hispaania (v.a. saared), Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Rootsi, Soome, Belgia, Holland, Austria, Slovakia, Tsehhi ning Taani vahelise transpordi hinna. Teisi regioone ning saadetiste erisusi arvesse võttev hinnastamine toimub meie töötajate poolt toimub üldjuhul paari tunni jooksul. 

Nordica Lot Shipitwise button 1

sisu 2

Näited

  1. Viiene seltskond soovib minna Tartust Söldenisse suusatama, võttes kaasa isikliku varustuse. Kodust pealekorjamisega ning Söldenisse ja tagasi oma suusavarustuse saatmine maksab suusaseltskonnale kokku 352 eurot, mis teeb ühe suusakomplekti edasi-tagasi toimetamise hinnaks 70,4 eurot. Tartust saabub seltskond liinibussiga Tallinna lennujaama. Piletid on ostetud Nordica lennule. Söldenisse plaanivad nad jõuda Müncheni lennujaamast renditava väikeautoga. See on võimalik ainult seetõttu, et suusaseltskonna kogu varustus liigub neist eraldi ega võta autos ruumi. Samuti on liinibussiga sõitmine ning lennujaamas liikumine ilma suusapagasita oluliselt mugavam. 
  2. Väikeettevõttel on messilaua kasutamise võimalus Münchenis toimuval messil. Lisaks Nordica pileti ostmisele, saab ta lahendada kaavavõetava reklaammaterjalide veo Nordica lehekülje kaudu. Paki suurusega 150x30x30cm ning 15 kg viimine Tallinnast kontorist Münchenisse kokkulepitud kohta maksab kokku vaid 95 eurot. 
Näited