Muusikainstrumentidega reisimiseks on vajalik lennufirma kinnitus.

Kinnituse saamiseks võtke palun võimalikult varakult ühendust Nordica klienditeenindusega või oma reisibürooga, kust pileti ostsite. 

 

 

Nordica klienditeenindus

Telefon: +372 664 2200
E-mail: info@nordica.ee
Viiul

Sõltuvalt kaalust ja mõõtudest on muusikainstrumente võimalik transportida kas lennuki salongis või äraantava pagasina.

Lennuki salongis

Muusikainstrumente võib transportida lennuki salongis kahel tingimusel. Esiteks, kui tegemist on väikse instrumendiga, mille kaal ei ületa 15kg ja mille max mõõdud on kuni 100x35x25cm (pikkus+laius+kõrgus). Nordica lendudel rakendub eritasu 20€ ühiku ja lennu kohta. Teiseks, kui on ostetud ekstra kohaga pilet muusikainstrumendile (ekstra kohaga pilet tuleb osta koos reisija piletiga. Tasu sõltub lennu hinnastamisest ostu hetkel). Nordica kinnitab ekstra koha, kui muusikainstrumendi kaal ei ületa 75kg ja max mõõdud on kuni 150x50x35cm (pikkus+laius+kõrgus).

Äraantava pagasina

Kui muusikainstrument on Teie ainus pagasiühik, mille mõõdud ja kaal ei ületa tasuta pagasiühiku limiite, võib selle tasuta lennule kaasa võtta. Muudel juhtudel tuleb tasuda muusikainstrumendi tasu, mis on 40€ ühiku ja lennu kohta. NB! Kui ühel piletil on mitme vedaja lennud, kehtivad Nordica tasud, kui Nordica on esimene vedaja siseriiklikul marsruudil või kui Nordica on esimese rahvusvahelise lennu operaator Euroopa-sisesel marsruudil. Kauglendude puhul kehtivad eraldi reeglid. Täpsemat infot küsi Nordica klienditeenindusest.