Kiievi suuruselt teine rahvusvaheline lennujaam asub südalinnast vähem kui 10 km kaugusel ning on väga mugava ja kiire ligipääsuga

Täna, 26. aprilli õhtul teeb Nordica avalennu Ukraina pealinna Kiievisse, Žulianõ lennujaama. Kiievi suuruselt teine rahvusvaheline lennujaam asub südalinnast vähem kui  10 km kaugusel ning on väga mugava ja kiire ligipääsuga. Lennud Tallinnast Žulianõsse toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti ning Žulianõst Tallinna esmaspäeviti, kolmapäeviti ning reedeti.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul on Ukraina Eesti lennufirma jaoks oluline turg. Euroopa Liit on Ukraina kõige suurem kaubanduspartner. Kõik märgid näitavad, et liiklus Eesti ja Ukraina vahel hoogustub lähiajal veelgi tänu kehtima hakanud viisavabadusele ning järjest tihenevatele ärikontaktidele kahe riigi vahel. „Lisaks kahe pealinna vahel reisivatele klientidele ootame tugevat lisa ka transiitreisijate näol. Nordica suudab uue liini käivitamisega luua kiireid lisaühendusi ukrainlastele läbi Tallinna nii Skandinaaviasse, Kesk-Euroopasse kui ka Venemaale,” lisas Uibo.