Soovime, et kõik teie tööreisid oleksid edukad. Teame kui oluline on hea lennuplaan, mis on aluseks efektiivsele ja edukale tööreisile sihtkohas ning mis ühtlasi toob teid mugavalt otselennuga õhtuks koju tagasi. Nordica lennuplaan võtab neid eelistusi arvesse ning soovime teile seda pakkuda koos kliendikeskse teeninduse ning soodushindadega kõigist piletiklassidest.


Nordica Ärikliendi programm on mõeldud kõigile ettevõtetele ja asutustele, kes lendavad regulaarselt Nordica liinidel. Ärikliendiprogramm on alles arenemas ja lubame peatselt välja tulla teie jaoks mitmete kasulike väärtustega. Eelistades Nordica lende ja registreerudes Ärikliendiks saame teile hetkel pakkuda juba järgmisest ostust soodustus 5%, mis lennumahtude suurenedes kasvab 20%-ni.

Soovime, et teie tööreis oleks edukas, tooks positiivseid tulemusi ning aitaks teil kasvada. Ärikliendi programm on uuenemas ning oleme välja töötamas mitmeid uusi lahendusi, millega soovime teie lennud teha muretuks, et saaksite oma tööreisil keskenduda vaid tõeliselt olulistele eesmärkidele. Lennake meiega ning hoolitseme selle eest, et teie tööreisid mööduksid alati sujuvalt.

Täitke palun alljärgnev ankeet Ärikliendi programmiga liitumiseks ning võtame teiega ühendust.

Liitun Ärikliendi programmiga

Ärikliendi pakkumist ja erihindu saate kasutada teie eelistatud reisibüroo vahendusel või otse Nordica klienditeenindusest +372 664 22 35 või corporate@nordica.ee.