Broneeri soodsalt:
19. дек - 24. дек 2017

VIIN

Viin on üks neist Euroopa pealinnadest, kus võimsa arhitektuuri imetlemisest võib piltlikult öeldes kael kangeks jääda. Aga Viin ei tähenda ainult kauneid ehitisi. Viin on kultuurne, Viin on lõbus, Viin on peresõbralik.

 

 

VAATAMISVÄÄRSUSED

Viini linnapildis peegeldub väga palju ajalugu ning kõige põhjalikuks hoomamiseks võib kuluda nädalaid. Igal juhul peaks nägema Stephansdomi, mis on 12. sajandist pärinev Püha Stephani toomkirik ning ühtlasi Viini üks uhkemaid sümboleid. Külastada võiks ka Hofburgi keisriloss, Viini ooperimaja ja Kunsthistorisches muuseumit. Uuema aja ehitistest võiks vallutada 252-meetrist Donauturmi, kust avaneb imeline vaade linnale.

SÜNDMUSED

Iga kultuurihuviline peaks vähemalt korra elus grandioosset Viini ooperimaja külastama - internetist ette ostes on kindlasti võimalik saada kontserditele pileteid. Viin on tõeline kõrgkultuuri pealinn ning muusika-, teatri- ja toidufestivale toimub seal aastaringselt. 

13.01 Steve Aoki

2.02 A-HA

4.02 Depeche Mode

10.02 The Chainsmokers

20.02 Scooter

2.03 Toto 6.03 Sunrise Avenue

15.03 The 12 Tenors

24.03 Andrea Bocelli

31.03 Metallica

LASTEGA

Endises keistrite jahimetsas Prateris leiavad kasvõi mitmeks päevaks tegevust nii suured kui ka väikesed. Prateris asub Viini üheks sümboliks peetav vaateratas, millelt avaneb mõistagi vaade tervele Viinile, ent selge ilmaga paistab taamalt ka Slovakkia pealinn Bratislava. Lisaks asuvad Prateris vahakujude muuseum, planetaarium lõbustuspark ja palju muud põnevat. Loomulikult ei asu kõik huvitav ainult Prateris - Viinis on ka lastemuuseum ZOOM, Schönbrunni loomaaed ning meremuuseum House of the Sea.

TOIT

Selles imelises linnas on nii mõndagi, mida lihtsalt peab ära proovima. Viini šnitslist ja Viini saiakesest on kõik kuulnud, ent sealne köök on tuntud ka klimpide, vorstikeste, struudlite, šokolaadi ning rammusate supikeste poolest. Kunagise suurriigi Austria-Ungari mõjutustel teevad austerlased väga hästi ka unglastlaste rahvusrooga guljašši. Kerge ampsu saab tänavaputkadest kätte mõne euroga, ent restoranides süües on hinnaklass Eesti omast veidi kallim. Samas peavad austerlased heast köögist väga lugu ja nii on söögikvaliteet suurepärane. Soovitame restorane Restaurant Lebenbauer, Vinothek W-Einkehr ja Die Metzgerei.

ÖÖBIMINE

Viinis ööbimine ei ole sugugi nii kallis, kui esmapilgul tunduda võib. Väga korraliku kesklinnakorteri kogu perele võib saada 50 € eest öö kohta, ent äärelinnas on hinnaklass veelgi soodsam.

Условия и положения

Бронирование авиабилетов

nordica.ee | +372 664 2200
 • Lennuperiood 08.01.-25.03.2018.
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 19.-24.. detsemberber 2017 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine