Broneeri soodsalt:
21. фев - 25. фев 2018

PETERBURI

Rikkaliku kultuuripärandiga Peterburi on linn, mida iga eestlane peaks vähemalt korra elus külastama. Peterburi on küll tõeline Euroopa suurlinn, ent samal ajal Eestimaa elanikele mõnusalt taskukohane.

 

VAATAMISVÄÄRSUSED

Peeter I poolt rajatud “aken Euroopasse” on veidi enam kui 300-aastase ajaloo jooksul teeninud välja Venemaa kultuuripealinna auväärse nimetuse. Linnas asub enam kui 100 muuseumit, pea sama palju teatreid, kümned võimsad kirikud ja rohkelt muid kultuuriasutusi. Et jõuda kõigi vaatamisväärsustega põhjalikult tutvuda, peaks linna jääma mitmeks kuuks, ent iga külaline võiks kindlasti näha Ermitaaži, Nevski Prospekti, Iisaku katedraali, Peeter-Pauli kindlust, Aleksandri parki ja lähedal asuvat Peterhoffi kindlust. Peterburi on kutsutud ka Põhjamaade Veneetsiaks. Koos eeslinnadega asub seal üle 600 silla. Sildade arvult on Peterburi maailma linnade seas esikohal.

LAPSED

Peterburi tasub kindlasti külastada kogu perega, kuna linnas on mitmed asutused, mis pere kõige pisematel silmad särama panevad. Loomasõbrad võivad imetleda Leningradi (Peterburi endine nimi) loomaaeda või Peterburi delfinaariumit. Rõõmu pakuvad ka Peterburi okeanaarium, nukumuuseum, raudteemuuseum ja veepark.

TOIT

Väljas söömine on odavam kui Tallinnas ja seega võib endale lubada ehk veidi rohkem kui kodumaal. Soovitame TripAdvisori poolt kiidetud Percorsot, aga ka Troikat või Fermat. Lisaks leiab palju kvaliteetseid restorane näiteks Ginza Projekti piirkonnast. Kui soovida Peterburis eriti odavalt hakkama saada, võib vabalt leida ka väga odavaid, ent kvaliteetseid söögikohti. Näiteks Pelmenyas, Bekitzeris, Pyshechnayas ja Food Marketil saab korraliku kõhutäie mõne euro eest.

ÖÖBIMINE

AirBnB kaudu võib Peterburis ööbimise kogu perele saada isegi kõigest 10 € eest, ent mõnekümne euroga saab juba väga heas asukohas soliidse korteri. Silma peaks peal hoidma ka hotellivahendusportaalidel, kust võib teinekord leida luksushotellidele uskumatult soodsaid eripakkumisi.

Условия и положения

Бронирование авиабилетов

+372 664 2200
  • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 21.-25. jaanuar 2018 (k.a).
  • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
  • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

Nordicaga lendamise eelised:

  • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
  • Tasuta check-in
  • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
  • Tasuta ajalehed lennuki pardal
  • Toidu ettetellimise võimalus
  • Noortehinna pakkumised
  • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine