Broneeri soodsalt:
21. veebr - 25. veebr 2018

TRONDHEIM

Trondheim oli esimene Norra pealinn ning suusarahvale kohaselt on norrakad linna ümbrusesse rajanud mitmeid suusakeskuseid. Trondheim võõrustab ka suusatamise MK-etappi, ent perfektsed tingimused on loodud ka harrastajatele.

EV100 edasi-tagasi hinnad

 • >
  23. märts - 16. dets 2018
  alates 99.99 €

  Noortehind

EV100 ühe suuna hinnad

 • >
  23. märts - 16. dets 2018
  alates 43.99 €

  Noortehind

SUUSAKESKUSED

Vassfjelleti suusakeskus asub vaid 8 km Trondheimist lõunas ning sobib oma mitmekülgsete radade ja nõlvade tõttu hästi kõigile. 120 km Trondheimist lõunas asuv Oppdal on Kesk-Norra suurim suusakeskus, mis koosneb kolmest eri keskusest: Stölenist, Hovdenist ja Vangsliast. Kuigi tegevust leiavad ka murdmasuusatajad, on Oppdalis eriline rõhk võimsatel nõlvadel, mis sobivad suurepäraselt juba edasijõudnud mäesuusatajatele ja lumelauduritele. 160 km kaugusel idas asub aga maailmakuulus Rootsi suusakeskus Åre, kus külastajaid ootavad väga mitmekesised rajad. Õhkkond Åres on äärmiselt kosmopoliitne, kuna suusakeskus on juba aastaid olnud välisturistide seas väga populaarne. Åresse leiavad sageli tee ka eestlased.

VAATAMISVÄÄRSUSED

170 000 elanikuga Norra linnake sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad aimu saada elust meie põhjanaabrite juures. Tegemist on Norra ühe vanema linnaga, mis on tuntud oma puithoonete, eriti just traditsiooniliste taladel puithoonete poolest. Omal ajal ehitas piiskop Trondheimi piiskopipalee ja Nidarosi toomkiriku, millest on saanud linnakese sümbolid. Ajalooliselt vana ja väärikas, aga samas nooruslik ja tänapäevane Trondheim on üle maailma tuntud Norra fjorde imetlema tulnud kruiisilaevade lemmik peatumispaik. Kruiisihuvilised saavad siit alustada fjordide reisi põhja suunas näiteks Norra põhjapoolseimasse punkti Kirkenesi. Eheda looduse austajad võivad laenutada mõneks tunniks kajaki, et nautida mööda jõge seilates lummavaid vaateid. Väikelaevaga võib teha ka pisema reisi, sõites Trondheimi fjordis asuvale Munkholmeni saarele, kuhu benediktiini mungad ehitasid 11. sajandil kloostri, millest sai vangla ja kindlus ning hiljem tollihoone. Mööda maaliliste fjordidega palistatud Norra ranniku imetlemiseks sobib loomulikult matkamine ka jalgratta või autoga. Ka jalgpallipisik pole jätnud Norrat nakatamata ja just Trondheimis asub riigi tugevaim klubi Trondheimi Rosenborg, kes on 24 korda riigi meistriks kroonitud. Üle 21 000 koha mahutaval staadionil saab jalgpalli nautides ideaalse jalgpallielamuse. LAPSED Lastega tasub sisse astuda kruiisisadama ja Rockheimi muuseumi läheduses asuvasse veekeskusesse Pirbadet. Suvisel ajal lahutab kogu pere meelt Summer at Stiklestad – koht, kus külastajad saavad kogeda keskaegse farmi olemust ning tunda, kuidas oleks olla tõeline viiking.

TOIT JA ÖÖBIMINE

Nidelva jõe idakaldal asuv vanalinn Bakklandet meenutab tegelikult oma värviliste hoonetega Amsterdami kanaliäärseid tänavaid: vanadest restaureeritud kaubahoonetest leiate kindlasti romantilise ööbimiskoha ning maitsvat toitu pakkuva kohviku või restorani.

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 21.-25.02.2018 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine