Broneeri soodsalt:
08. veebr - 10. veebr 2019

VIIN

Touresti messihindadega Nordica otselennud 12 Euroopa sihtkohta on saadaval ainult 8.-10. veebruarini. Kõik messipakkumised on nähtaval SIIN.

Viin on üks neist Euroopa pealinnadest, kus võimsa arhitektuuri imetlemisest võib piltlikult öeldes kael kangeks jääda. Aga Viin ei tähenda ainult kauneid ehitisi. Viin on kultuurne, Viin on lõbus, Viin on peresõbralik.

Ühe suuna otselennu hind:

 • >
  10. märts - 15. dets 2019
  alates 62.99 €

  Noortehind

Edasi-tagasi otselennu hind:

 • >
  11. märts - 15. dets 2019
  alates 99.99 €

  Noortehind

VAATAMISVÄÄRSUSED

Viini linnapildis peegeldub väga palju ajalugu ning kõige põhjalikuks hoomamiseks võib kuluda nädalaid. Igal juhul peaks nägema Stephansdomi, mis on 12. sajandist pärinev Püha Stephani toomkirik ning ühtlasi Viini üks uhkemaid sümboleid. Külastada võiks ka Hofburgi keisriloss, Viini ooperimaja ja Kunsthistorisches muuseumit. Uuema aja ehitistest võiks vallutada 252-meetrist Donauturmi, kust avaneb imeline vaade linnale.

Viin-Austria-Vienna-Nordica-FlyNordica.jpg

TOIT

Selles imelises linnas on nii mõndagi, mida lihtsalt peab ära proovima. Viini šnitslist ja viini saiakesest on kõik kuulnud, ent sealne köök on tuntud ka klimpide, vorstikeste, struudlite, šokolaadi ning rammusate supikeste poolest. Kunagise suurriigi Austria-Ungari mõjutustel teevad austerlased väga hästi ka unglastlaste rahvusrooga guljašši. Kerge ampsu saab tänavaputkadest kätte mõne euroga, ent restoranides süües on hinnaklass Eesti omast veidi kallim. Samas peavad austerlased heast köögist väga lugu ja nii on toidu kvaliteet suurepärane. Soovitame restorane Restaurant Lebenbauer, Vinothek W-Einkehr ja Die Metzgerei.

Viin-Austria-Kohvikud-Vienna-Cafe-Nordica-FlyNordica.jpg

LAPSED

Endises keistrite jahimetsas Prateris leiavad kasvõi mitmeks päevaks tegevust nii suured kui ka väikesed. Prateris asub Viini üheks sümboliks peetav vaateratas, millelt avaneb mõistagi vaade tervele Viinile, ent selge ilmaga paistab taamalt ka Slovakkia pealinn Bratislava. Lisaks asuvad Prateris vahakujude muuseum, planetaarium, lõbustuspark ja palju muud põnevat. Loomulikult ei asu kõik huvitav ainult Prateris - Viinis on ka lastemuuseum ZOOM, Schönbrunni loomaaed ning meremuuseum House of the Sea.

 

Vaateratas-Viin-Austria-Kultuur-Vienna-Nordica-FlyNordica.jpg

ÖÖBIMINE

Viinis ööbimine ei ole sugugi nii kallis kui esmapilgul tunduda võib. Väga korraliku kesklinnakorteri kogu perele võib saada 50 € eest öö kohta, ent äärelinnas on hinnaklass veelgi soodsam.

Viin-Austria-Kultuur-Vienna-Culture-Nordica-FlyNordica.jpg

Nordica kutsub Tourestile!

Reedest pühapäevani, 8.-10. veebruaril toimub Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) rahvusvaheline turismimess Tourest 2019.

Nordical on sel puhul välja panna mitmeid väga häid pakkumisi 12 otselennu sihtkohta. Messipakkumised algavad kõigest 25.90 €. Nordica messistend kannab tähist E4. Iga seal tehtud ostuga saab kaasa ka mõnusa üllatuse! Lisaks võid osaleda Nordica reisimängus ja võita lennupiletid neljale Sinu poolt valitud Nordica otselennu sihtkohta. Messil on kohal ka Nordica lennusimulaator, mille abil saad teada, mis tunne on istuda kapteni positsioonil kokpitis ning täiesti ise lennukit juhtida. Armsaimatele lenduritele on Nordica õhupallid, lastetätoveeringud ja värvimisnurk.

Tasuta kutse Tourestile leiad siit link: http://tourest.eu/userfiles/files/tourest2019_est(1).pdf

Tourest on avatud reedel (08.02) kl 13.00-19.00, laupäeval (09.02) kl 10.00-18.00 ning pühapäeval (10.02) kl 10.00-15.00. Täpsem info Touresti kodulehel tourest.ee.

Kohtumiseni Tourestil!

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 08.-10.02.2019 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Kampaaniahinnaga pileteid on saadaval piiratud koguses.
 • Eelpool näidatud Nordica otselennu hind kehtib ühe lennusuuna kohta ning sisaldab kõiki makse.

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine