Broneeri soodsalt:
08. veebr - 10. veebr 2019

NICE

Touresti messihindadega Nordica otselennud 12 Euroopa sihtkohta on saadaval ainult 8.-10. veebruarini. Kõik messipakkumised on nähtaval SIIN.

Kõikide rannapromeneerijate lemmiklinn Nice on üks kaunimaid suvesihtpaiku Euroopas. Lisaks meeliülendavale rannailmale pakub Nice ka kulinaarseid hõrgutisi ja menukaid vabaõhukontserte. Ära lase end hirmutada Prantsuse Riviera glamuursest kuvandist - Nice on sobiv puhkusepaik eri eelarvega reisijaile.

  • >
    25. juuni - 27. aug 2019
    alates 99.99 €

    Noortehind
  • >
    13. apr - 19. okt 2019
    alates 106.99 €

    Noortehind

VAATAMISVÄÄRSUSED

Nice’is on suur hulk kauneid kirikuid ja põnevaid muuseume, mida on tänu linna kompaktsusele üsna lihtne külastada. Kindlasti tasub jalutada Nice’i kauni arhitektuuriga vanalinnas, uudistada Cours Saleya lilleturul ning nautida vaateid, mida pakub Colline du Chateau - vanalinna vahetus läheduses asuv mereäärne küngas. Imeliste randade kõrval peetakse Nice’i kõige tuntumaks vaatamisväärsuseks aga maailmakuulsat Inglise promenaadi, kus pulbitseb elu sõltumata päevast või kellaajast. Mine naudi kasvõi niisama jalutuskäiku kallima või perega sajandivanuste palmide all.

LAPSED

Perega reisijate meelispaigaks võib julgelt nimetada Park Maniat, mis koosneb koguni neljast osast. Kõige suuremaks tõmbenumbriks peetakse Aquasplashi, kus on kümneid eri tasemega liutorusid - rõõmu jätkub terveks pikaks päevaks. Park Manias asuvad veel mereelupark Espace Marineland, maaelupark La Ferme du Far West ning golfikeskus Adventure Golf. Lisaks Park Maniale soovitame külastada adrenaliinirohket seiklusparki Le Bois des Lutins’i ning botaanikaaialaadset Parc Phoenixit.

TOIT

Kõrgetasemeline prantsuse köök on üle Euroopa tuntud. Nice’is ei saa üle ega ümber erinevatest Vahemere saadustest. Väga keeruline on leida Nice'ist paremat paika, kus proovida erinevaid kalu, krevette, austreid või krabisid. Mereannid pole sugugi kõik, mis Prantsuse Rivieral pakkuda - kindlasti peab sina-peale saama kohaliku joogi- ja juustukultuuriga, ent maitsta tuleb ka erilisi pannkooke (Secco), sibulasuppi ja prantsuse saia. Palju söögikohti leiab restoranide-butiikidetänaval Rue Massena’lt, kuid väga häid pererestorane leiab just kesklinnast veidi eemalt. Nice’is on klassiklaiseid “turistilõkse” pigem vähe ning kvaliteetset toitu pakutakse paljudes kohtades, ent soovitame proovida Le Bistronome’i, La Route Du Miam’it ning Jan’i.

ÖÖBIMINE

Öö kahele koos rikkaliku hommikusöögiga võib korralikus hotellis maksta vaid 50 €. Airbnb'st leiab aga sama raha eest korteri tervele perele.

 

Nordica kutsub Tourestile!

Reedest pühapäevani, 8.-10. veebruaril toimub Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) rahvusvaheline turismimess Tourest 2019.

Nordical on sel puhul välja panna mitmeid väga häid pakkumisi 12 otselennu sihtkohta. Messipakkumised algavad kõigest 25.90 €. Nordica messistend kannab tähist E4. Iga seal tehtud ostuga saab kaasa ka mõnusa üllatuse! Lisaks võid osaleda Nordica reisimängus ja võita lennupiletid neljale Sinu poolt valitud Nordica otselennu sihtkohta. Messil on kohal ka Nordica lennusimulaator, mille abil saad teada, mis tunne on istuda kapteni positsioonil kokpitis ning täiesti ise lennukit juhtida. Armsaimatele lenduritele on Nordica õhupallid, lastetätoveeringud ja värvimisnurk.

Tasuta kutse Tourestile leiad siit link: http://tourest.eu/userfiles/files/tourest2019_est(1).pdf

Tourest on avatud reedel (08.02) kl 13.00-19.00, laupäeval (09.02) kl 10.00-18.00 ning pühapäeval (10.02) kl 10.00-15.00. Täpsem info Touresti kodulehel tourest.ee.

Kohtumiseni Tourestil!

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
  • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 08.-10.02.2019 (k.a).
  • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
  • Kampaaniahinnaga pileteid on saadaval piiratud koguses.
  • Eelpool näidatud Nordica otselennu hind kehtib ühe lennusuuna kohta ning sisaldab kõiki makse.

Nordicaga lendamise eelised:

  • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
  • Tasuta check-in
  • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
  • Tasuta ajalehed lennuki pardal

 

  • Toidu ettetellimise võimalus
  • Noortehinna pakkumised
  • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine