Broneeri soodsalt:
08. veebr - 10. veebr 2019

KIIEV

Touresti messihindadega Nordica otselennud 12 Euroopa sihtkohta on saadaval ainult 8.-10. veebruarini. Kõik messipakkumised on nähtaval SIIN.

Ukraina pealinlased on soojad ja toredad inimesed. Neile meeldib mujalt külla lennanuid sõbralikult vastu võtta. Mine Sinagi!

Ühe suuna otselennu hind:

 • >
  11. märts - 15. dets 2019
  alates 48.99 €

  Noortehind

Edasi-tagasi otselennu hind:

 • >
  11. märts - 15. dets 2019
  alates 99.99 €

  Noortehind

VAATAMISVÄÄRSUSED

Kiievi Püha Sofia katedraal ja Petšersk Lavra kloostrikompleks on kantud UNESCO maailmapärandite nimistusse. Linnas tasub vaatamist veel üle 30 muralitega kaetud seina, mille on valmistanud tänavakunstnikud üle kogu maailma. Ukraina pealinn on ka suurepärane sihtkoht peomeeleolus reisijatele. Baare, pubisid ja klubisid on seal ohtralt ja kohalikele meeldib pidutseda lausa hommikutundideni! Kiievi turud on tihti maa all, mis teeb nende külastamisest põneva elamuse. Sealt on võimalik osta magusaid puuvilju, kohalikku õlut või riideid väga heade hindadega.

TOIT

Suu hakkab vett jooksma maagilise õhustikuga kohas Under Wonder aadressil Chervonoarmiyska 21. Kohalike lemmikuim plofimeister tegutseb aga aadressil Saksahanskoho 57, kohakeses nimega Musafir. Kelle Kiievi-elamus pole täiuslik ilma viineripirukateta, see seadku sammud aadressil Bohdana Khmelnytskoho 3, kus kaks vanemat daami näljastele sooje saiu läbi akna ette annavad. Kohvi ja koogisõbrad aga leiavad oma lemmikud aadressilt Rohnidynska 1/13, kus tegutseb kohvik nimega Pyrižkova Titka Klara. Ning ükskõik kuhu jalutuskäik viib, on seal pop-up kohvikud - Kiiev on pop-up kohvikute kroonimata kuningas. Väike kohv ükskõik kus näppu korjata on seal imelihtne!

LASTEGA

Lapsed ja veelõbustused sobivad omavahel suurepäraselt kokku. Seega on veekeskused Dream Island aquapark ja Kiev Hydropark mõlemad lastega reisijatele mõnusad valikud. Mänguasjamuuseum on mõeldud just lastele ja lapsemeelsetele. Kuni septembrini on linnas avatud ka eriline lasteraudtee, kus 9-15 aastased ringi sõita saavad. Kiievi Akadeemiline Balleti- ja Ooperiteater annab ka lastele mõeldud etendusi. See on hea võimalus Lumivalgekese või Buratino lavastatud lugudega lastele elamust pakkuda!

ÖÖBIMINE

Broneeri läbi AirBnB Kiievisse väga korralik korter läbi 20 € eest. Tegelikult leiab majutuse odavamaltki ja näiteks 50 € eest saab juba uskumatult luksusliku elamise.

 

Nordica kutsub Tourestile!

Reedest pühapäevani, 8.-10. veebruaril toimub Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) rahvusvaheline turismimess Tourest 2019.

Nordical on sel puhul välja panna mitmeid väga häid pakkumisi 12 otselennu sihtkohta. Messipakkumised algavad kõigest 25.90 €. Nordica messistend kannab tähist E4. Iga seal tehtud ostuga saab kaasa ka mõnusa üllatuse! Lisaks võid osaleda Nordica reisimängus ja võita lennupiletid neljale Sinu poolt valitud Nordica otselennu sihtkohta. Messil on kohal ka Nordica lennusimulaator, mille abil saad teada, mis tunne on istuda kapteni positsioonil kokpitis ning täiesti ise lennukit juhtida. Armsaimatele lenduritele on Nordica õhupallid, lastetätoveeringud ja värvimisnurk.

Tasuta kutse Tourestile leiad siit link: http://tourest.eu/userfiles/files/tourest2019_est(1).pdf

Tourest on avatud reedel (08.02) kl 13.00-19.00, laupäeval (09.02) kl 10.00-18.00 ning pühapäeval (10.02) kl 10.00-15.00. Täpsem info Touresti kodulehel tourest.ee.

Kohtumiseni Tourestil!

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 08.-10.02.2019 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Kampaaniahinnaga pileteid on saadaval piiratud koguses.
 • Eelpool näidatud Nordica otselennu hind kehtib ühe lennusuuna kohta ning sisaldab kõiki makse.

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal

 

 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine