Broneeri soodsalt:
23. aug - 27. aug 2017

PETERBURI

Kõigest 50-minutilise lennusõidu kaugusel asub rikkaliku kultuuripärandiga Peterburi, mida iga eestlane peaks vähemalt korra elus külastama. Peterburi on küll tõeline Euroopa suurlinn, ent samal ajal Eestimaa elanikele mõnusalt taskukohane. TripAdvisori kasutajad valisid Peterburi TOP25 linna hulka, mida peaks sel aastal kindlasti külastama.

VAATAMISVÄÄRSUSED

 Peeter I poolt rajatud “aken Euroopasse” on veidi enam kui 300-aastase ajaloo jooksul teeninud välja Venemaa kultuuripealinna auväärse nimetuse. Linnas asub enam kui 100 muuseumit, pea sama palju teatreid, kümned võimsad kirikud ja rohkelt muid kultuuriasutusi. Et jõuda kõigi vaatamisväärsustega põhjalikult tutvuda, peaks linna jääma mitmeks kuuks, ent iga külaline võiks kindlasti näha eelmisel aastal TripAdvisori kasutajate poolt maailma üheks parimaks muuseumiks valitud Ermitaaži, Nevski Prospekti, Iisaku katedraali, Peeter-Pauli kindlust, Aleksandri parki ja lähedal asuvat Peterhoffi kindlust. Peterburi on kutsutud ka Põhjamaade Veneetsiaks, kuna koos eeslinnadega asub seal üle 600 silla. Sildade arvult on Peterburi maailma linnade seas esikohal

SÜNDMUSED

Spordisõbrad leiavad Peterburist pea iga nädal kõrgtasemelisi spordivõistlusi. Peterburi Zeniidi jalgpalliklubi, Peterburi Zeniidi korvpallimeeskond ning Peterburi SKA jäähokitiim on igaüks omal alal Euroopa tugevaimate seas.
01.- 24.09 - Rahvusvaheline Aleksandrinski teatrifestival.
15.09- 08.10. - Rahvusvaheline koomiksifestival Boomfest.
15.-16.09. - Peterhofi purskkaevude sulgemisfestival.
01.10. - Sting. 25.10 - Valgus-show “The Winter Storm”
31.10. - Imany 03.11 - Scorpions 06.11. - Hurts.
12.11. - Five Finger Death Punch.
24.11. - Kaleo.

LASTEGA

Peterburi tasub kindlasti külastada kogu perega, kuna linnas on mitmed asutused, mis pere kõige pisematel silmad särama panevad. Loomasõbrad võivad imetleda Leningradi (Peterburi endine nimi) loomaaeda või Peterburi delfinaariumit. Rõõmu pakuvad ka Peterburi okeanaarium, nukumuuseum, raudteemuuseum või veepark.

TOIT

Väljas söömine on odavam kui Tallinnas ja seega võib endale lubada ehk veidi rohkem kui kodumaal. Soovitame TripAdvisori poolt kiidetud Percorsot, aga ka Troikat või Fermat. Lisaks leiab palju kvaliteetseid restorane näiteks Ginza Projekti piirkonnast. Kui soovida Peterburis eriti odavalt hakkama saada, võib vabalt leida ka väga odavaid, ent kvaliteetseid söögikohti. Näiteks Pelmenyas, Bekitzeris, Pyshechnayas ja Food Marketil saab korraliku kõhutäie mõne euro eest.

ÖÖBIMINE

AirBnB kaudu võib Peterburis ööbimise kogu perele saada isegi kõigest 10 € eest, et mõnekümne euro eest saab juba väga heas asukohas soliidse korteri. Silma peaks peal hoidma ka hotellivahendusportaalidel, kust pakkumiste raames võib teinekord leida luksushotelle uskumatult soodsa hinnaga.

Ühe suuna lend algusega Tallinnast

 • >
  15. sept - 17. dets 2017
  alates 48.90 €

  Noortehind

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Lennuperiood 15.09.-17.12.2017 ja 15.01.-28.02.2018.
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 23.-27. august 2017 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine