Broneeri soodsalt:
05. sept - 10. sept 2017

ODESSA

Musta mere pärl Odessa on üks neist vähestest Euroopa paikadest, kus eestlane võib end jõukana tunda. Kuigi võrreldes Tallinnaga on linn oma arengujärgus tublisti maas, tekitavad väga soodsad hinnad, mõnus kliima, tasemel meelelahutus ja sõbralikud inimesed koosluse, mida väga vabalt võiks maapealseks paradiisiks kutsuda.

VAATAMISVÄÄRSUSED

Soovitame kindlasti külastada 192 astmega Potjomkini treppe, mis oma pea 200-aastase ajalooga on kujunenud Odessa üheks olulisemaks vaatamisväärsuseks. Kaunid on ka Primorski ja Deribasovskaja tänavad, võimas ooperimaja ja salapärased katakombid. Kõige põnevamaks vaatamisväärsuseks võib aga pidada Odessa tervikpilti - tänavapilt on sarnane 90-ndate Tallinnale, mis tekitab omapärase nostalgiatunde just veidi vanema generatsiooni seas. Odessase sõit oleks justkui põnev retk ajamasinaga.

SÜNDMUSED

Kõik kirjandushuvilised on Odessasse oodatud 28. septembril, mil algab neli päeva vältev kirjandusfestival, kuhu on oodatud üle 50 tuntud kirjaniku üle maailma. Oktoobris jätkab Odessa kultuurilainel ning kuu jooksul on võimalik külastada mitmeid muusikaüritusi, millest nimekaim on “Odessa Kuldviiul” (02.10-07.10). Lisaks võib oktoobris Odessa tänavatel märgata mitmeid põnevaid autosid, kuna oktoober on seal retroautode kuu.

LASTEGA

Odessa on külalislahke, mis tähendab, et seal on ka lastega väga tore aega veeta. Odessa ise väidab end olevat ülemaailmne huumori ja naeru pealinn, mis on ju suurepärane eeldus imeliseks perepuhkuseks. Mustas meres suplemise kõrval toovad laste suule naeratuse kindlasti ka Odessa veepark ja Nemo delfinaarium. Arkaadia rannapiirkonnas tullub lahti

TOIT

Gurmaanide jaoks on Odessa nagu tõeline imedemaa. Kõige lihtsam on lüüa lahti Tripadvisor, valida sealt välja kõige kõrgemalt hinnatud restoranid ning broneerida enda jaoks sobivas laud. Korralikus kesklinna restoranis on hinnad Eestiga võrreldes kaks-kolm korda odavamad ja nii võib end tunda üsna jõukana. Näiteks Arkadia rannapromenaadil viisakas söögikohas saab pasta kätte paari euroga. Parimates õhturestoranides maksavad kõige kallimad praed umbes 10 €, ent enamus road on oluliselt soodsamad. Restoranidest soovitatakse sisse astuda näiteks Bernadazzisse ja Tavernettasse. Kui soovite maitsta kohalikku kööki, näiteks õiget Kiievi kotleti või borši, soovitame külastada Dachat või Kumanetsi.

ÖÖBIMINE

Täiesti arvestatava koguperekorteri saab Odessas kätte mõneteistkümne euroga, ent paarikümne euro eest leiab juba üsna luksusliku elamu. Hotellitoa kahele koos väga rikkaliku hommikusöögiga saab heas kesklinnahotellis booking.com lehelt kätte 50 € eest.

 

 • >
  30. sept - 14. okt 2017
  alates 74.99 €

  Noortehind

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Lennuperiood 30.09.-14.10.2017.
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 05.-10. september 2017 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine