Päikese alla kiiremini kui bussiga Tartust Tallinnasse!

TÕELINE SUVI OOTAB SIND EUROOPA KUUMIMATES SIHTKOHTADES!

Õues on hall ja vihmane ning uni kipub vägisi peale tulema? On aeg lennata soojemate kraadide poole ja lasta kuumal päikesel nägu paitada. Teid ootavad Nordica otselennud suve kõige mõnusamatesse kohtadesse.

Naudi rannavõlusid, külasta iidseid kirikuid või ostle vürtsiturul- igaüks leiab endale meelepärase sihtkoha. Plätud jalga ja päikseprillid ette, sest kõik väärivad ühte mõnusat puhkust!

 • >
  15. juuni - 24. aug 2019
  alates 89.90 €

  Noortehind
 • >
  8. juuni - 24. aug 2019
  alates 99.90 €

  Noortehind
 • >
  11. mai - 28. aug 2019
  alates 99.90 €

  Noortehind
 • >
  15. apr - 27. okt 2018
  alates 109.90 €

  Noortehind
 • >
  14. apr - 27. okt 2018
  alates 109.90 €

  Noortehind

Nice - Prantsuse Riviera suurim tõmbekeskus

Prantsusmaa seostub meile üsna tihti põneva ja rikkaliku toidu- ja veinivalikuga. Peened restoranid, mis pakuvad erineval moel nii konna kui ka tuvi, on meile põhjamaallastele vägagi eksootilised. Kui sinna juurde kuulata sensuaalset prantsuse keelt, saab meie kujutluspilt veelgi täiuslikumaks. See, Prantsuse Riviera suurim tõmbekeskus on avatud ilusale Vahemerele, pikkade promenaadide vahendusel nii Ida- kui ka Läänesuunal. Nice on ennekõike puhkusesihtkoht, mis sobib nii lastega peredele kui ka poissmeeste peosaaliks. Elava ööeluga linn ei maga suvel kunagi, kuid samas leiavad pered mererannas oma vaikse koha, kus nautida Vahemere väsimatuid laineid

 

Nice’i iseloomustavad grandioossed villad, helesinise veega basseinid, tüünelt randa loksuv Vahemeri, ohtralt kultuurilisi vaatepilte igal sammul, valgete laudlinadega armsad kohvikud ja maailmaklassi restoranid.

Constanța - veel avastamata paradiis Musta mere kalda

Iidse ajaloo, kuldse liivaranna ja enam kui 300 päikselise päevaga Constanța on tõeline varjatud suveparadiis, mida tasub külastada kõigil, kes naudivad loodust, armastavad soojust ja muretut elu ning lasevad ennast elul üllatada. See on vaimustav paik nii kultuuriotsinguil puhkajale kui ka elamusi otsivale noorele seiklejale.

Mööda Musta Mere rannikut looklev valgete liivarandade, lummavate vaadete ja selge puhta veega Constanta on tõeline kuurortide meka. Tuntuim neist on Mamaia, mis on kuulus oma laia liivaranna, paljude lokaalide ja ööklubide poolest.

 

Webp4.net compress image 13

Constanta on Rumeenia kõige soojema kliimaga linn, mis pakub laias valikus tegevusi: ilusat rannajoont, sooja merd, rohkelt meelelahutust ja ööklubisid ning muuseume ja parke.

 

Split - särav lõunamaa päike, mille puudutust vajab igaüks

Horvaatia suurepärane kliima, Spliti imekaunis loodus, hurmavad kohvikud, lahked kohalikud ning kirev kultuurielu on Spliti kui populaarse reisi ja puhkusekoha märksõnadeks ja iseloomustavateks joonteks. See ideaalne puhkusekoht asub ainult ühe otselennu kaugusel. Unistuste paik, kuhu lennates jõuab kiiremini kui autoga Tallinnast Võrru sõita.

 

beach 832346 1280

Splitist saab teha väljasõite lähikonna saartele. Näiteks Bračile, kus asub tuntud omapärane rand Zlatni rat, või lavendliväljade poolest kuulsale Hvari saarele, mida peetakse Aadria mere kõige päikeselisemaks saareks.

 

Odessa - Musta mere särav pärl ja erinevate kultuuride lõimumiskoht

Pole vist eestlast, kes ei teaks kohta Musta mere ääres, mille nimeks Odessa. See Ukraina kõige olulisem kuurortlinn on paljudele tuttav läbi vanavanemate puhkuse memuaaride või filmide nagu „Kolm musketäri ja D´Artagnan“ (rež. Georgi Yungvald-Khilkevich ) ja „Ettevaatust, auto“ (rež. Eldar Rjazanov). Odessa on siiamaani üks olulisimad ja kuulsamaid puhkusekohti. Kaunis arhitektuur, Musta mere rannaäär, garanteeritud maitseelamused ja kirev programm teevad Odessast ühe enim külastatava sihtkoha.

Odessa on sobiv paik külastamiseks nii väikeste kui ka suuremate lastega. Muuseumid, veekeskused ning atraktsioonid mere ääres ja loomaaed  loovad Odessast paiga, kui tagasi igatseb iga suur ja pisike pere liige.

 

Webp2.net compress image 12

Odessa on omapärase kultuuri ja põneva ajalooga linn, kus leidub kõike. Nii nendele, kes soovivad rannas pikutada kui ka trpsteritele, keda ei huvita tavalised paigad.

 

Rijeka - taevalik paradiis kõigile puhkuse nautlejatele

Kaunid rannad, kirev kultuurielu möllavates öödes, ideaalne kliima ja taevalik loodus on just need põhjused, miks Rijeka on üks armastatuim puhkuse sihtkoht. Siia on tore tulla perega, lastega, sõpradega ja kaalsasega. Rijeka aitab unusta argimured ja sombuse kliima ning viib sind hetkega unustamatule puhkuselainele. See on koht, mida külastades jääd tagaigatsema ja tuled aina uuesti ja uuesti tagasi. 

 

vw camper 336606 1280

Meri, mõtte- ja vaimuvabadus ning mitmekesisus on sajandite jooksul olnud Rijeka ajaloo nurgakiviks.

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Pileteid saab muuta lisatasu eest.
 • Pileteid on saadaval piiratud koguses.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse.

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine