Broneeri soodsalt:
23. aug - 27. aug 2017

HAMBURG

Saksamaa suuruselt teine linn - Hamburg - pakub võimsaid kontraste. Kord ja konservatiivsus kohtuvad seal boheemluse ning lõbujanuga, näidates, et üks ei välista teist. Pole midagi imestada, kui sama päeva sees satud nii šokolaadimuuseumi, James Blunti kontserdile kui ka erootikateatrisse. Lastega reisijad ei pea Hamburgi vabameelsust kindlasti pelgama kuna piirkonnad ei segune.

VAATAMISVÄÄRSUSED

Alustuseks tasuks läbi lipsata sadamapiirkonnast, mida jalutajad ja jalgrattaga sõitjad väga kiidavad. Kindlasti tasub külastada Hamburgi Veneetsiat - Speicherstadt-i, mis oma vahva punastest tellistest arhitektuuriga pakub peavarju igat liiki muuseumitele, poodidele ja kohvikutele. Aiandushuvilised saavad doosi kätte Planten und Blomen pargist. Kultuurikilomeetri asemel on Kunstmeile Hamburg, mis võimaldab ühe piletiga külastada viite erinevat esitluspaika. Vanasse teatrisse koha sisse sättinud Rote Flora kultuurikeskus on areeniks huvitavatele kontserditele ja teistmoodi mõtlejatele. Kui aga vaateakendel kleite eksponeerivad mannekeenid sulle ootamatult lehvitama hakkavad, siis ära ehmata - oled jõudnud Reeperbahn-ile, kuhu on koondunud Euroopa patuseim pool.

SÜNDMUSED

Hamburgi jõuluturg ja aastavahetus jätavad kindlasti sügava mulje romantikasõpradele. 20.–23.09 toimuv Reeperbahn Festival jällegi armastuse praktilisema poole fännidele. Muusikat artisitide paremikult jagub aga kõigile: 
9.09. The Rolling Stones 
24.09. John Legend 
29.09. Lady Gaga 
17.10 James Blunt 
19.10 Robin Schulz 
14.11 Hurts 
16.11 Marilyn Manson 
19.11 Gorillaz 
5.12 Elton John

LASTEGA

Maailma parima lapsevanema tiitlit pole kuigi raske välja teenida, kui viid oma lapsed Hide Park-i. Hektaritel laiuv teemapark viib su kokku tuntud lastefilmide kangelastega ning sisustab lõbusalt aega nii väikestel kui suurtel. Samuti pakub põnevaid kohtumisi maailma liigirohkeim loomaaed Hagenbeck Zoo, kus elab ligi 2000 erinevat elusolendit. Kõige hullumeelseim vaatamisväärsus on kindlasti Miniatur Wunderland, kus meeletu töö tulemusena on modelleeritud kogu maailma interaktiivne makett.

Toit

Tripadvisory külastajad kiidavad restorani Hala, mis kombineerib Liibanoni ja Vahemere kööki, samuti peenekoelise Euroopa köögiga restorani Philipps ning liharestorani Estancia Steaks. Kokteilisõbrad võiksid nii atmosfääri kui ka jookide kvaliteedi lootuses astuda läbi Clockers baarist.

ÖÖBIMINE

Sternschanze, lühidalt Schanze, on piirkond, mis pakub toredaid ööbimis- ja meelelahutusvõimalusi kunstihingega inimestele. Natuke nagu meie Telliskivi aga kordades suurem. Vägagi korraliku elamise leiab AirBnB-st aga lausa paarikümne euroga/öö kuna hea metrooühenduse tõttu võib see asuda ka veidi kesklinnast eemal.

 

Otselend algusega Tallinnast

 • >
  5. sept - 3. okt 2017
  alates 59.05 €

  Noortehind

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Lennuperiood 5.09.-3.10.2017.
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 23.-27. august 2017 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine