Broneeri soodsalt:
21. veebr - 24. veebr 2019

KOPENHAAGEN

Kopenhaagen on väga turistisõbralik linn, et olulisemad vaatamisväärsused võib ära näha vaid paari jalutuskäiguga. Kuningalossid, pargid, väljakud ja muud tähtsad kohad asuvad kontsentreeritult suhteliselt väikesel maa-alal.

Vaata kõiki kampaaniapakkumisi SIIT.

EV101 edasi-tagasi otselennu hind:

 • >
  1. apr - 2. juuni 2019
  alates 101 €

  Noortehind

Ühe suuna otselennu hind:

 • >
  25. märts - 25. okt 2019
  alates 52.90 €

  Noortehind

VAATAMISVÄÄRSUSED

Põhjamaade kauneimaks pealinnaks peetavas Kopenhaagenis leidub hulgaliselt ilusat ja põnevat - näiteks Väike Merineitsi, millest on kujunenud kogu Taani riigi sümbol. Kindlasti peaks külastama ka korduvalt kuninglikuks residentsiks olnud Rosenborgi lossi, otse selle kõrval asuvat renessansiajastu põhimõtteid järgides kujundatud Kuninga aeda, mis sobib hea ilmaga ka suurepäraselt mõnusaks piknikuks. Osa maksab saada kuninganna elupaiga ehk Amalienbordi lossi ees toimuvast vahtkonna vahetusest, mis toimub igal keskpäeval kell 12. Hipielu austaja peaks kindlasti ka aega veetma Christianas, mis on mahajäetud sõjaväekasarmutesse loodud vabalinn. Autod on siin keelatud ja seda vabadust on jalgrattaga liikudes väga mõnus nautida.

LASTEGA

Lastega peaks otseloomulikult külastama Tivolit. See on Põhjamaade suurim lõbustuspark, kus on nii ajaloolise hõnguga karusselle kui väga modernseid atraktsioone. Muidugi leidub siin ka hulganisti kohvikuid ja söögikohti.

Tivoli-Kopenhaagen-Taani-Copenhagen-Denmark-Nordica-FlyNordica.jpg

TOIT

Üks taanlaste lemmikroogi on kommensild ehk köömneheeringad. See on kuulsaim rahvustoit, mida pakuvad ka enamik kesklinna söögikohti. Lõunapausi võib veeta kohalike eeskujul traditsioonilisi suuri võileibu (smørrebrød) süües. Taani õlled Carlsberg ja Tuborg on meilgi tuntud ning väga populaarsed ka kohapeal. Esklusiivsemate söögikohtade eelistajatele soovitame paar aastat tagasi avatud Michelini tärniga restorani 108, mis asub kanali ääres ning mida iseloomustab ambitsioonikas modernne põhjamaine toit ning stiilipuhas atmosfäär. Soodsamalt saab einestada aga Madklubbeni restoranides, mida leidub Kopenhaagenis ja selle ümbruses üheksa. Neis söögikohtades ootab sind suurepärane toit mõistlike hindadega.

Kalaturg-Kopenhaagen-Taani-Copenhagen-Denmark-Nordica-FlyNordica.jpg

ÖÖBIMINE

Airbnb-st saad Kopenhaagenisse korteri broneerida hinnaga alates 20 €/ööpäev. Linnas asub kõik "kohustuslik" ühe jalutuskäigu kaugusel. Vajadusel saab muidugi laenutada jalgratta, millega on liigelda väga mugav. Nii et kohaliku transpordi pärast väga muretsema ei pea.

Kopenhaagen-Taani-Copenhagen-Denmark-Nordica-FlyNordica.jpg

Nordica kutsub Tourestile!

Reedest pühapäevani, 8.-10. veebruaril toimub Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) rahvusvaheline turismimess Tourest 2019.

Nordical on sel puhul välja panna mitmeid väga häid pakkumisi 12 otselennu sihtkohta. Messipakkumised algavad kõigest 25.90 €. Nordica messistend kannab tähist E4. Iga seal tehtud ostuga saab kaasa ka mõnusa üllatuse! Lisaks võid osaleda Nordica reisimängus ja võita lennupiletid neljale Sinu poolt valitud Nordica otselennu sihtkohta. Messil on kohal ka Nordica lennusimulaator, mille abil saad teada, mis tunne on istuda kapteni positsioonil kokpitis ning täiesti ise lennukit juhtida. Armsaimatele lenduritele on Nordica õhupallid, lastetätoveeringud ja värvimisnurk.

Tasuta kutse Tourestile leiad siit link: http://tourest.eu/userfiles/files/tourest2019_est(1).pdf

Tourest on avatud reedel (08.02) kl 13.00-19.00, laupäeval (09.02) kl 10.00-18.00 ning pühapäeval (10.02) kl 10.00-15.00. Täpsem info Touresti kodulehel tourest.ee.

Kohtumiseni Tourestil!

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 21.-24.02.2019 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Kampaaniahinnaga pileteid on saadaval piiratud koguses.

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine