Osale auhinnamängus!
21. sept - 25. sept 2017

VÕIDA EDASI-TAGASI LENNUPILETID KAHELE NORDICA UUDE SUVESIHTKOHTA!

Nordica hooajaliste lendude hulka on lisandumas kaks uut suvesihtkohta!  Osale auhinnamängus Nordica Facebooki leheküljel ja arva ära, kuhu hakkame lendama juunis 2018 ning osaled loosimises, mille peaauhinnaks on edasi-tagasi lennupiletid kahele Nordica uude suvesihtkohta!

Mängus osalemiseks jäta oma vastused kommentaaridesse Nordica Facebooki leheküljel aadressil www.facebook.com/flynordica.  Võitja kuulutatakse välja teisipäeval 26. septembril Nordica Facebooki lehel! Loosimises osalevad kõik, kes on õigesti ära arvanud vähemalt ühe uue suvesihtkoha.

Esimene vihje: mõlemad sihtkohad asuvad Euroopas ja on taskukohaste hindadega. Esimene neist pakub nii rannarõõme kui ka palju võimalusi pidutsemiseks. Teine sihtkoht on UNESCO kultuuripärandi kaitse all ning pakub avastamisrõõmu nii kultuurihuvilisele kui ka ranna- ja aktiivse puhkuse otsijale.

Teine vihje: esimese sihtkoha märksõnad on liivarannad, linnaelu, veesport ja peomeeleolu. Teist sihtkohta iseloomustab ideaalne kliima, läbipaistev vesi, märksõnaks on Balkan.

Kolmas vihje: mõlemad sihtkohad on riigid, mis on suurema osa eestlaste jaoks avastamata pärlid, sest varasemalt ei ole sinna Tallinnast otselende korraldatud.

Neljas vihje: esimene sihtkoht on suvepealinn sihtkohariigi noortele, kes naudivad pidusid rannadiskoteekides ja elektroonilise muusika festivalimelu. Teine sihtkoht: antiikaega ulatuv ajalugu, rikkalik arhitektuur, mäed ja veekogu.

Viies vihje: esimesest sihtkohariigist on pärit tegelaskuju kirjandusest, kes on surematuse pälvinud Hollywoodi filmiklassikas.Teisest sihtkohariigist on pärit antiikaja kuulsaim ja edukaim väejuht. 

Kuues vihje: esimesest sihtkoha riigist on pärit ühe Eesti pallimängukoondise peatreener. Teine sihtkoht asub sama tüüpi veekogu ääres nagu Viljandi, Võru ja Elva.

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee

NORDICA TARBIJAMÄNG „ VÕIDA EDASI-TAGASI LENNUPILETID KAHELE NORDICA UUDE SUVESIHTKOHTA!”  REEGLID

1. KAMPAANIA KORRALDAJA

1.1. Kampaania “” (edaspidi Tarbijamäng) korraldaja on Nordic Aviation Group AS (edaspidi Korraldaja), Sepise tn 1, Tallinn, Eesti Vabariik, reg kood 12927848, e-mail info@nordica.ee, www.nordica.ee

2. OSALEMISE TINGIMUSED

2.1. Tarbijamängus võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad vähemalt 13-aastased kodanikud, välja arvatud Nordic Aviation Group AS-i töötajad ja nende pereliikmed.

2.2. Osaleda on lubatud inimestel, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi.

3. TOIMUMISE AEG & KOHT:

3.1. Tarbijamäng toimub 21.09.-25.09.2017 veebikeskkonnas www.facebook.com/flynordica.

4.  AUHIND JA TINGIMUSED

4.1. Tarbijamängu auhinnaks on Nordic Aviation Group AS-i poolt edasi-tagasi lennupiletid kahele reisijale Nordica 2018 aasta uude suvesihtkohta. 

4.2. Auhind sisaldab lennupileteid uude Nordica suvesihtkohta otselendudega. Auhinna võitja otsustab, kumba uude suvesihtkohta ta lennata soovib koos oma kaaslasega.

4.3. Alla 18-aastased isikud võivad auhinnareisile minna vaid koos vanema või seadusliku hooldajaga.

4.4. Auhinnareis kehtib reisimiseks perioodil 01.07.-30.09.2018 vabade lennukohtade olemasolul.

4.5. Auhind loositakse välja hiljemalt 26.09.2018.

4.6. Korraldaja võtab võitjaga auhinna üleandmiseks personaalselt ühendust e-kirja teel hiljemalt ühe nädala jooksul pärast loosimist. Auhind edastatakse võitjale elektrooniliselt või paberkujul kinkekaardina. 

5. AUHINNA ANDMISE KORD

5.1. Auhinna võitja peab tõendama oma isiku vastavust vastavalt tarbijamängus registreeritud infole.

5.2. Aauhind väljastatakse tarbijamängus osalenud isikule. Auhinna võitnud isiku nimi avaldatakse www.facebook.com/flynordica leheküljel.

5.3. Võitja peab ette teatama reisikuupäevade valikust vähemalt 14 päeva. Kui võitja ei ole hiljemalt 30.08.2018 sobivaid reisikuupäevi välja valinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.

5.5. Reisijal peab olema garanteeritud piisavate rahaliste vahendite olemasolu reisi ajal.

5.6. Korraldaja ei vastuta võidureisi ärajäämise eest reisijatest tulenevatel põhjustel. Kui võidureis hilineb või jääb ära Korraldajast mitteolenevatel põhjustel, ei korva Korraldaja reisikahjusid ega uute piletite vormistamisega seotud kulutusi.

5.8. Kampaania peaauhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas, välja arvatud juhul, kui peaauhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.

5.9. Kui Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada (v.a kampaania Korraldaja süü tõttu), ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

6. LOOSIMINE

6.1. Auhind loositakse välja hiljemalt 26.09.2017 ning võitjaga võetakse ühendust e-kirja teel.  

7. OSALEMINE

7.1. Tarbijamängus osalemiseks tuleb ajavahemikus 21.09.-26.09.2017 ära arvata vähemalt 1 Nordica uus suvesihtkoht, kirjutades vastuse auhinnamängu postituse kommentaaridesse veebilehel www.facebook.com/flynordica  

 

8. LISAINFORMATSIOON

8.1. Tarbijamängu auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega sularahaga.

8.2. Korraldaja kasutab kampaanias osalevate isikute andmeid ainult võitja välja loosimiseks. Võitja nimi avalikustakse Nordica Facebooki leheküljel. Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ja ei edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele.

8.3. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

8.4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

8.5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.