Broneeri soodsalt:
08. nov - 12. nov 2017

PÖÖRASELT LÕBUS AMSTERDAM

Ole nagu hollandlane! Amsterdam on põnevate kanalitega veetlev linn, mida võiks esmapilgul lausa väikelinnaks pidada. Kuid tegu on siiski kohaga, kus on äärmiselt palju meelelahutust. Mine naudi! Lend Tallinnast Amsterdami võtab vaid 2 tundi ja 25 minutit! 

 • >
  4. dets - 25. märts 2018
  alates 79.99 €

  Noortehind

KUS ELADA

Broneeri endale Amsterdami korter läbi AirBNB alates 35€ Linn näeb päris elus sama hea välja kui postkaardil või Instagrami fotol. Tähelepanu on praegu koondunud põhiliselt Oosti ja Noordi linnaosadesse, mis pakuvad nii galeriikülastajatele, peolkäijatele kui ka toidusõpradele meeldejäävaid elamusi.

VABA AEG

Amsterdami peamine võlu seisneb selles, et ta pakub igaühele midagi põnevat. Linna kuulsata kanalite nautimiseks tuleb vaid uksest välja astuda. Mõnus on mööda neid niisama jalutama minna või paadiga ühe vaatamisväärsuse juurest teise juurde sõita. Van Goghi muuseum pakub kunstihuvilisele tõelise elamuse ning käimist tasuvad ka Rijiksmuseum oma vanade meistrite tipptöödega ning vannikujuline Stedelijkmuseum oma maailmaklassi moodsa kunsti näitustega. Lillesõprade lemmik Bloemenmarkt sobib külastamiseks ka neile, kes lillest enamasti ei hooli. See absoluutselt unikaalne vee peal hõljuv lilleturg on lihtsalt omaette elamus. Linnas on rohkelt tänavatoidukohti, kus on võimalik kiirelt, mugavalt ja odavalt kohalikku toitu nautida. Valik on peaaegu lõputu, ent eelistada võiks kohti, kus söövad kohalikud. Siiski võib ühe nõuandena öelda, et kohalikud kalasnäkid on Amsterdamis suurepärased. Meelelahutust on igal sammul ja teinekord ongi parim lihtsalt peatuda tänavamuusiku juures ja kuulata nende originaalloomingut. Või teha pisut eeltööd ja vaadata järele, mis toimub linna rohketes klubides ja kontserdipaikades. Kuulsad esinejad lausa armastavad Amsterdamis käia. 

TOIT 

The Happy Bull burgerirestoran aadressil Hoofdorpweg 9 ilmselt ei vaja menüütutvustust. Küll aga tasub teada, et seal saavad söönuks ka lapsed ja taimetoitlased. Gurmaanid aga võiksid minna Michelini tähega restorani Daalder aadressil Lindengracht 90. Kohvik nimega De laatste Kruimel aadressil Langebrugsteeg 4 pakub laia valiku erinevaid kooke ja teisi küpsetisi, heast kohvist rääkimata. CT Coffee & Coconuts on aga endises kinos end sisse seadnud ja pakub fantastilist kohvivalikut ja värsket kookospähklivett. Koha leiab üles aadressil Ceintuurbaan 282-284. 

ÜRITUSED

30.11–21.01 Amsterdam Light Festival 
7.12–11.12 Masters of LXRY 
23.12 Valhalla Festival 
28.12–30.12 Disney On Ice 
13.01 Depeche Mode 
16.01 Paramore 
19.01–20.01 Whisky Weekend 
20.01 National Tulip Day 
7.02 Khalid

LAPSED

UNICEF ütleb, et Hollandi lapsed on kõige õnnelikumad maailmas. Seega on linn üks õigemaid kohti koos lastega külastamiseks. Väikestele annavad tegevust ja avastamisrõõmu NEMO Science Museum või kuulus Madame Tussauds vahakujude muuseum. Samuti pakub silmailu ja meelelahutust kohalik armas loomaaed Royal Zoo. Erilise päeva võib veeta kohalikes veskites, mis asuvad linnas ja selle ümbruses. Vondelparki lähedal paiknevas Kinderkookkafés saavad lapsed ise toiduvalmistamisele kaasa aidata ja mängida ettekandjat või peakokka. Parim on sinna enne ette helistada, et elamus kindlasti teoks saaks! 

Kampaaniapakkumiste tingimused

Broneeri lend

+372 664 2200 | info@nordica.ee
 • Lennuperiood: 4.12.-17.12.2017 // 15.01.-25.03.2018
 • Kampaaniahinnaga piletid on saadaval 12. november 2017 (k.a).
 • Kampaaniahinnaga piletid kehtivad oste lennu vähemalt 120 päeva ette.
 • Kampaaniahinnaga ostetud pileteid ei saa muuta ega tagastada.
 • Eelpool näidatud Nordica otselendude hinnad kehtivad ühe lennusuuna kohta ning sisaldavad kõiki makse. 

 

 

Nordicaga lendamise eelised:

 • Tasuta 8 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit
 • Tasuta check-in
 • Tasuta kohv, tee ja vesi lennuki pardal
 • Tasuta ajalehed lennuki pardal
 • Toidu ettetellimise võimalus
 • Noortehinna pakkumised
 • Star Alliance-i lojaalsuspogrammide punktide kogumine