Lennud Rijekasse

Lennud Rijekasse

Rijeka - taevalik paradiis kõigile puhkuse nautlejatele 

Kaunid rannad, kirev kultuurielu möllavates öödes, ideaalne kliima ja taevalik loodus on just need põhjused, miks Rijeka on üks armastatuim puhkuse sihtkoht. Siia on tore tulla perega, lastega, sõpradega ja kaalsasega. Rijeka aitab unusta argimured ja sombuse kliima ning viib sind hetkega unustamatule puhkuselainele. See on koht, mida külastades jääd tagaigatsema ja tuled aina uuesti ja uuesti tagasi. 

Lennud Rijekast

Lennud Rijekasse

Lastele ja peredele

Loodusloo muuseum

Siin loodusloo muuseumis on põnev uurida kogu perega Aadria mere erinevaid isendeid, kalaliike ja mereloomi, kauneid taimi botaanika teadusharust ning geoloogia viimaseid avastusi ja ajaloolisi leide. Siin on põnev nii pisikestel kui ka suurtel ja lisaks näitustele toimub muuseumis tihti erinevaid töötubasid, kontserte ja etendusi. Pisikestele on eraldi mänguala, kust avastamisrõõmu ja mängulusti jätkub mitmeteks tundideks. Külastage põnevat akvaariumi ja huvitavat botaanikaaeda. 

 

NORDICA SOOVITAB:
Külastage muuseumi kogu perega - nii säästate raha ja põnevust jätkub kõigile.
Inga, Nordica

LOODUSLOO MUUSEUM RIJEKAS I NORDICA SOOVITAB: Külastage muuseumi kogu perega - nii säästate raha ja põnevust jätkub kõigile.

PILETI INFO

Loodusloo-Muuseum-Rijeka-Horvaatia-Lastele-ja-Peredele-Natural-History-Museum-Rijeka-Croatia-Children-and-Families-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Merenduse ja ajaloomuuseum

Rijeka üks olulisemaid muuseume asub kuulsas valitseja palees, mis on juba väljast omaette vaatamisväärsus. Mitmekülgne kollektsioon ja huvitavad eksponaadid teevad just Merenduse- ja ajaloomuuseumist ühe enim külastatava paiga nii turistide kui ka kohalike seas, kes tulevad siia aina uuesti ja uuesti, kui avatakse uus näitus. 

 

Kultuur ja arhitektuur

Trsati loss 

Rijeka üks olulisemaid vaatamisväärsusi, mis oma kireva ajalooga on teeninud erinevaid valitsejaid ja näinud huvitavaid aegu. Loss on oma praeguse neogooti stiili säilitanud alates viimase valitseja ajast. Praeguseks külastab lossi aastas tuhandeid külastajaid ning tänapäeva toimub lossis teatri ja moetendusi, vabaõhukontserte ja muid meelelahutusüritusi.

TRSATI LOSS I Rijeka üks oluliseim vaatamisväärsus, kus kohapeal toimub erinevaid üritusi, mis on populaarsed nii turistide kui ka kohalike seas.

KÜLASTA LOSSI

Trsati-Loss-Rijeka-Horvaatia-Kultuur-ja-Arhitektuur-Trsat-Castle-Croatia-Rijeka-Culture-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Püha Vituse katedraal 

Uhke barokk stiilis Püha Vituse katedraal, millega käib kaasas palju huvitavaid legende. Rijekalaste au ja uhkus, sest katedraal on ainus omanäoline kogu Horvaatias. Katedraal asub linna südames ja see on kindlasti üks vaatamisväärsustest, mida soovitame külastada kõigil kultruuri, arhitektuuri ja ajaloohuvilistel. Külastades seda imelist paika, näete uhket kollektsiooni Horvaatia ajaloo olulistest hetkedest ja sündmustest ning saate osa imetabastest ja haruldastest väljapanekutest.

PÜHA VITUSE KATEDRAAL RIJEKAS I Kaunis ja ainus omanäoline barokkstiilis hoone kogu Horvaatias

LEIA LEND

Puha-Vituse-Katedraal-Rijeka-Horvaatia-Kultuur-St.Vitus-Cathedral-Rijeka-Croatia-Culture-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Söök, jook ja ööelu

Horvaatia on kuulus oma toiduvalmistamise, selle nautimise ja veinide poolest. On vale arvata, et kõik Horvaatia on veinid magusad. Külastades kohalikke restorane, tutvudes nende kommete ja eelistega, avastab pea iga külaline endale meeldiva tõdemuse kui mitmekülgne on Horvaatia köök. Tänu kirevale ajaloole ja erinevatele valitsejatele pakub rändamine Horvaatia gurmeeradadele tõelisi elamusi. Lisaks sõbralikud teenindajad, kes alati naerusuil teevad iga turisti meele rõõmsaks. Päike, rand ja soojad meretuuled on see, mis tasuks igasse argipäeva kaasa võtta ja aeg ajalt endale meelde tuletada.

Konoba Na Kantunu

Imelike maitsete rännakule viivad need mereanndi, mida see väike, kuid kuulus restoran Konoba Na Kantunu Sulle pakub. Värske tooraine, armastusega tehtud road ja headusega teenindavad ettekandjad on märksõnad selle restorani kirjeldamiseks. Tõeline paradiis kõigile mereanni armastajatele ja heast toidust lugupidavatele klientidele. 

Mlinar

Linna kõige paremate toodetega pagariäri Mlinar, mida on Rijekas koguni kokku kolm. Suussulavad leivad, saiad, koogid ja pirukad teevad rõõmsaks iga külastaja meele. 

 

Ostlemine

Kõigil, kes soov külastada kaubanduskeskusi, soovitame sisse põigata kolme kõige olulisemasse keskusesse, mis asuvad kaunilt ranna ääres. JL Store - ZTC, Tower Centre Rijeka ja Robna Kuća Rijeka on need keskused, mis rõõmustavad iga ostleja meeli. Siit leiab nii kingituse emale, kleidi endale ja plaadi kallimale.

Transport

Rijekas on hea ja mugav liikuda kas kasutades busse või liikudes jala, kui vahemaad on väikesed. Linnast välja sõites soovitame rentida soodsalt auto, mis viib teid avastama paiku linnast eemal. Bussiga sõites on võimalik valida erinevate piletite vahel, olenevalt sõiduvajadusest.

TRNSPORT I Rijekas on hea liigelda nii jala, bussi kui ka soodsa rendi autoga

LEIA AUTO

Buss-Rijeka-Horvaatia-Transport-Bus-Croatia-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Kas sa tead, et...

  • Dalmaatsia koerad on algselt pärit Rijekast
  • Nordica otselennud toimuvad 9. juuni -29. sept. 2018
  • Nordica otselend Tallinnast Rijekasse kestab 2h ja 45 min
  • Tallinn (TLL) - Rijeka (RJK)

    alates 99.90€

    Edasi