Lennud Odessasse

Lennud Odessasse

Odessa –  Musta mere särav pärl ja erinevate kultuuride lõimumiskoht

Pole vist eestlast, kes ei teaks kohta Musta mere ääres, mille nimeks Odessa. See Ukraina kõige olulisem kuurortlinn on paljudele tuttav läbi vanavanemate puhkuse memuaaride või filmide nagu „Kolm musketäri ja D´Artagnan“ (rež. Georgi Yungvald-Khilkevich ) ja „Ettevaatust, auto“ (rež. Eldar Rjazanov). Odessa on siiamaani üks olulisimad ja kuulsamaid puhkusekohti. Kaunis arhitektuur, Musta mere rannaäär, garanteeritud maitseelamused ja kirev programm teevad Odessast ühe enim külastatava sihtkoha. 

Lastele ja peredele

Odessa on sobiv paik külastamiseks nii väikeste kui ka suuremate lastega. Muuseumid, veekeskused ning atraktsioonid mere ääres ja loomaaed  loovad Odessast paiga, kui tagasi igatseb iga suur ja pisike pere liige.

Veekeskused

Odessat külastades on võimalik valida kahe erineva veekeskuse vahel. Havaii veekeskus asub linna keskel ning külastajatele on avatud erinevad liumäed, basseinid ja veeatraktsioonid. Odessa veekeskus asub kesklinnast seitsme kilomeetri kaugusel ning pargis on viis erinevat basseini,  üksteist liumäge ning lastele mõeldud Piraatide saar. Mõlemas veekeskuses on avatud erinevaid söögikohti, kuid olenevalt hooajast võivad järjekorrad venida pikaks. Kannatust ja rahulikku meelt ning imetore ja lõbus puhkusepäev on garanteeritud. 

NORDICA SOOVITAB:
Rentige auto ning sõitke linnast välja Odessa veeparki – näete kaunist loodust ning Odessa veepargis võib olla vähem rahvast ja seetõttu ka väiksemad järjekorrad.
Inga, Nordica

ODESSA VEEKESKUS I NORDICA SOOVITAB: Rentige auto ning sõitke linnast välja Odessa veeparki – näete kaunist loodust ning Odessa veepargis võib olla vähem rahvast ja seetõttu ka väiksemad järjekorrad.

LEIA AUTO

Veepargid-Odessas-Ukraina-Lastele-ja-Peredele-Odessa-Ukraine-Aquaparks-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Kultuur

Odessa ooperi- ja balletiteater

Imekauni arhitektuuriga barokkstiilis hoone, mida soovitame kindlasti külastada igal ooperi ja balletihuvilisel. Maailmatasemel esitatud programm on hoolikalt koostatud ning kavast leiduvad etendused nagu „La Traviata“, „Carmen“, „Aida“, „Madame Butterfly“ ja „Giselle“. Suursugused lavakujundused ja hingematvalt kaunid kostüümid lisavad igale Odessa ooperi ja balletiteatri etendusele ja kontserdile omaette väärtuse.  

NORDICA SOOVITAB:
Kui sobival päeval etendust ei toimu või piletid on välja müüdud, siis broneerige ekskursioon – nii saate tutvuda Ukraina kõige uhkema ja enimkülastatava hoonega.
PS! Etendustele pääsemiseks kehtib dresscode ning vabaajariietes külastajaid etendustele ei lubata.
Inga, Nordica

ODESSA OOPERI- JA BALLETITEATER I NORDICA SOOVITAB: Kui sobival päeval etendust ei toimu või piletid on välja müüdud, siis broneerige ekskursioon – nii saate tutvuda Ukraina kõige uhkema ja enimkülastatava hoonega.

BRONEERI TUUR

Odessa-Ooperi-ja-Balletiteater-Ukraina-Kultuur-Odessa-National-Opera-and-Ballet-Theatre-Culture-Ukraine-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Puškini muuseum

Muuseum asub kunagises korteris, kus kuulus poeet ja kirjanik Aleksandr Sergejevitš Puškin veetis oma elust 13 kuud. Selles väikeses kuid armas muuseumis Puškini muuseumis on külastajatele tutvumiseks ja vaatamiseks originaalkäsikirju, fotosid, joonistusi ja  isiklikke asju, mis annavad aimu kuulsa kunstniku ühes eluperioodist, mis ta veetis pärast Venemaalt välja saatmist.

Söök, jook ja ööelu

Kotelok

Lemmiksihtkoht kõigile mereanni huvilistele on tingimata restoran Kotelok. Menüüs leidub kõiki delikatesse, mida Must meri meile kingib. Kaaviar, merekarbid, teod ja kalad valmistatakse hoolikalt jälgides pikki toiduvalmistamise traditsioone, sest toidukultuur on Odessas rikkalik.

Tulka

Otsides kombinatsiooni Ukraina rikkalikest maitsetest, soovitame veeta kaunis õhtu restoranis Tulka, mis pakub külastajale nii äratundmisrõõmu kui ka üllatushetki. Külastamiseks soovitame broneerida laua ning uurides menüüd, laske ennast viia Ukraina tõeliste maitsete rännakule.

KOHVIK ODESSAS I NAUTIGE MAITSEID, MIDA LEIATE ODESSA ERINEVATEST KOHVIKUTEST JA RESTORANIDEST. NORDICA OTSELENNUD alates 99.90 €/ 12-13/ MAI-OKT/ 2018

alates 99.90€ LEIA LEND

Kohvik-Odessas-Ukraina-Sook-ja-Jook-Cafe-in-Odessa-Ukraine-Drinks-and-Food-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Ostlemine

Turg

Uskumatu kogemuse saab kui külastada Ukraina ühte olulisemat ja suurimat turgu, mille nimeks Privozi turg (Привоз). Mereannid otse mustast merest, puu- ja juurviljad tunduvad nagu oleks dekoratsioonid teatrist ja soodsad hinnad teevad sellest eraldi vaatamisväärsuse.

OSTLEMINE ODESSAS JA DELIKATESSID I MAAILMA ÜKS UHKEMAID MEREANNI VALIKUID LEIAB JUST ODESSAST PRIVOZI TURULT, KUS ENAMUS TOORAINEST ON PÄRIT OTSE MUSTALT MERELT.

Privozi-Turg-Odessas-Ukraina-Ostlemine-The-Market-in-Odessa-Shopping-Ukraine-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Transport

Linnas liiklemiseks soovitame kasutada trolle ja tramme. Piletihinnad on soodsad ning pileteid saab osta ainult kohapealt sõidukijuhilt ning sularaha eest.

NORDICA SOOVITAB:
Odessa linnas liiklemiseks on hea ja mugav kasutada tramme. Linnast välja sõitmiseks soovitame rentida auto, millega sõites saate nautida loodust ja külastada veekeskust väljaspool linna.
Inga, Nordica

TRANSPORT ODESSAS I NORDICA SOOVITAB: Odessa linnas liiklemiseks on hea ja mugav kasutada tramme. Linnast välja sõitmiseks soovitame rentida auto, millega sõites saate nautida loodust ja külastada veekeskust väljaspool linna.

LEIA AUTO

Trammiliiklus-Transport-Odessa-Ukraina-Trams-Ukraine-Nordica-FlyNordica-980x450.jpg

Kas sa tead, et...

  • Odessa ooperi- ja balletiteatri arhitektid on samad, kes loonud ka Viini ooperimaja
  • Puškin kirjutas oma teose „Jevgeni Onegin“ esimese peatüki viibides Odessas
  • Nordica otselennud toimuvad 11. mai - 28. sept 2019
  • Nordica otselend Tallinnast Odessasse kestab 2h ja 15 min
NORDICA KULTUURI- SOOVITUS!

OOPERI- VÕI BALLETIELAMUS ODESSAST

LENDAME ELAMUST NAUTIMA!

  • Tallinn (TLL) - Odessa (ODS)

    alates 99.90€

    Edasi