Lennud Hamburgi

Lennud Hamburgi

Hamburg – teemant, mille leidmine muudab su elu

Saksamaa avastamata aare, mis on üks olulisimaid linnu ning tähtis finantskeskus. Kuid mitte ainult – linnal ja ümberkaudsetel kohtadel on palju pakkuda ka turistidele, olgu nad siis kas seiklusi armastavad noored või hoopis lastega pered.

Lastele ja perele

Miniatur Wonderland 

Maailmas ainulaadne atraktsioon, kus külastajad saavad käia ringi väikeste mudelmaailmate vahel. Euroopa ja Ameerka, keskaeg ja tähepäev, öö ja päev – kõik need on esindatud.. Liikuvad autod, rongid, lennukid ja laevad muudavad tegevused liikuvaks. Külastajatel on võimalus ka ise sündmusi tekitada läbi tegevusnuppude – käivitada DJ Bobo kontsert või kutsuda välja tuletõrjebrigaad. Avastamist jätkub tundideks ning huvitav on ka täiskasvanutel. Seda tõestab fakt, et atraktsioon, mis on Saksamaa üks kõige populaarsem tõmbenumber, on Tripadvisori lehel kogunud üle 14 000 arvustuse ning kõige kõrgema keskmise hinde. 

 

 

MINIATUR WONDERLAND I NORDICA SOOVITAB: Broneerige külastus ette - säästate raha ning tippaegadel võivad järjekorrad pikaks venida

BRONEERI PILET

Untitled design 50

Heide Park

Euroopa üks suuremaid ja atraktsioonide rohkemaid lõbustusparke asub Hamburgist vaid 50minutilise autosõidu kaugusel. Park pakub suurt valikut atraktsioone nii suurtele kui ka väikestele ja üks mis kindel – emotsioonideta ei lahku pargist keegi. 

 

 

HEIDE PARK I NORDICA SOOVITAB: Soodne autorent aitab kiirelt ja mugavalt kohale jõuda

LEIA AUTO

Untitled design 6

Hamburg Dungeon

Asub samas hoonetekompleksis kus ka Miniatur Wonderland. See on teekond läbi 600 aasta Hamburgi ajaloo, mida saadavad näitlejad, kes ajavad teid vahetpidamata nii naerma kui ka hirmust karjuma. Saate osa spetsiaalsetest atraktsioonidest ning eriefektidest. Showd toimuvad saksa ja Inglise keeles ning on sobilikud alates 10. eluaastast. 

KONTSERDI SOOVITUS!

Stereophonicsi kontsert 28. jaanuaril!

LENDAME

alates73.07

  • Tallinn (TLL) - Hamburg (HAM)

    alates 73.07€

    Edasi

Ostlemine

Designer Outlet Neumünster

Hamburgis on palju ostlemisvõimalusi ning igaüks leiab midagi. Samas ei tea paljud, et veidi linnast väljas asub üks suurim outlet poodide keskusi – Neumünster Designer Outlet. Esindatud on üle 200 poe ning hinnad on tõesti soodsamad, kui muidu. Kas Premium brändidelt nagu Hugo Boss, Calvin Klein, Ralph Lauren ja teised leiab väga konkurentsivõimelisi pakkumisi, mis erinevad mujal pakutavast sageli 50%.

DESIGNER OUTLET NEUMÜNSTER I NORDICA SOOVITAB: Võtke külastuseks terve päev. Eribuss käib otse Hamburgi kesklinnast ning päeval saate ennast kosutada Starbucks kohvide ja parimate Itaalia pizzadega Marché Mövenpickis.

LEIA TRANSPORT

Untitled design 7

Kultuur

Jalgpall ja Hamburg

Hamburgis asub Bundesliga klubi Hamburg SV – võimas staadion ning üks maailma parimaid jalgpalliliigasid ei tohiks kedagi külmaks jätta. Lisaks on madalamas liiga mängimas Saksamaa üks enim toetatud meeskondi, kelle fännibaasid asuvad näiteks ka Argentinas ja Indias – St. Pauli. Nad on tuntud oma värvika ajaloo ja surnupealuu järgi logol. Peale järgneva artikli lugemist peaks olema selge, et korra elus peaks igaüks Hamburgis jalgpalli vaatama 

Sadamaala ja Elbtunnel

Mõistlik on koos sadamaala külastusega vaadata ka Elbtunnelit. See asub 24m sügavusel maapinnast ning on ehitatud enam kui 100 aastat tagasi. Tunnel ühendab Elbe jõe alt kesklinna sadamaalaga lõunakaldal. Tunnel ise on vaatamist väärt, kuid aitab lõgistuselt hästi kombineerida jalutuskäiku jõe mõlematel kallastel

ELBTUNNEL I NORDICA SOOVITAB: Tunneli kasutamine on tasuta ning seal on mõnus jahe vahepeatus kuumal suvepäeval

TUTVU TUNNELIGA

Untitled design 9

Transport

S-Bahni ja U-Bahni rongiliinid

Hamburgi ühistranspordisüsteemi nurgakivi on kiir- ja piirkondlike liinidega raudteevõrk, mille keskpunktis on südalinn. Reisijate käsutuses on neli U-Bahni metrooliini, kuus S-Bahni linnalähiliini ja üheksa piirkondlikku liini, mis tagavad Hamburgi regioonis kiire ja maanteeliiklusest sõltumatu otseühenduse. Nädalavahetusel ja riigipühadel töötavad U-Bahni ja S-Bahni tähtsamad kiirliinid kogu öö.

Bussid

Raudteevõrku täiendavad arvukad bussiliinid, mida teenindavad metroobussid (eriti sage otseühendus), kiirbussid (paistavad silma mugavusega), väikebussid ja linnadevahelised või piirkondlikud bussid (ühendus jaamade või lähedalasuvate linnadega).

Jõelaevad sadamaalal

Sadamas ja Elbe jõel sõidavad kuus laevaliini. Laevaliinid on tähistatud kahekohaliste koodidega, mis algavad numbrist 61. Seega saate HVV ühistranspordipiletiga seilata isegi jõel ja teha sadamas väikese tiiru.

Kas sa teadsid, et...

Kas sa teadsid Hamburg2
NORDICA SOOVITAB!

Külasta maailma kuulsaimat jõuluturgu

LENDAME!

alates73.07

  • Tallinn (TLL) - Hamburg (HAM)

    alates 73.07€

    Edasi