Lennud Hamburgi

Lennud Hamburgi

Hamburg – teemant, mille leidmine muudab su elu

Saksamaa avastamata aare, mis on üks olulisimaid linnu ning tähtis finantskeskus. Kuid mitte ainult – linnal ja ümberkaudsetel kohtadel on palju pakkuda ka turistidele, olgu nad siis kas seiklusi armastavad noored või hoopis lastega pered.

Lastele ja peredele

Miniatur Wonderland 

Maailmas ainulaadne atraktsioon Miniatur Wonderland, kus külastajad saavad käia ringi väikeste mudelmaailmate vahel. Euroopa ja Ameerika, keskaeg ja tähepäev, öö ja päev – kõik need on esindatud. Liikuvad autod, rongid, lennukid ja laevad muudavad tegevused liikuvaks. Külastajatel on võimalus ka ise sündmusi tekitada läbi tegevusnuppude – käivitada DJ Bobo kontsert või kutsuda välja tuletõrjebrigaad. Avastamist jätkub tundideks ning huvitav on ka täiskasvanutel. Seda tõestab fakt, et atraktsioon, mis on Saksamaa üks kõige populaarsem tõmbenumber, on Tripadvisori lehel kogunud üle 14 000 arvustuse ning kõige kõrgema keskmise hinde.

NORDICA SOOVITAB:
Broneerige külastus ette - säästate raha ning tippaegadel võivad järjekorrad pikaks venida
Martin, Nordica

MINIATUR WONDERLAND I NORDICA SOOVITAB: Broneerige külastus ette - säästate raha ning tippaegadel võivad järjekorrad pikaks venida

alates 5.85€ BRONEERI PILET

Miniature-Wunderland-Lastele-ja-Peredele-Hamburg-Saksamaa-Children-and-Families-Germany-Nordica-FlyNordica.jpg

Heide Park

Euroopa üks suuremaid ja atraktsioonide rohkemaid lõbustusparke Heide Park asub Hamburgist vaid 50minutilise autosõidu kaugusel. Park pakub suurt valikut atraktsioone nii suurtele kui ka väikestele ja üks mis kindel – emotsioonideta ei lahku pargist keegi. 

NORDICA SOOVITAB:
Soodne autorent aitab kiirelt ja mugavalt kohale jõuda
Martin, Nordica

HEIDE PARK I NORDICA SOOVITAB: Soodne autorent aitab kiirelt ja mugavalt kohale jõuda

LEIA AUTO

Heide-Park-Lastele-ja-Peredele-Hamburg-Saksamaa-Children-and-Families-Germany-Nordica-FlyNordica.jpg

Hamburg Dungeon

Hamburg Dungeon asub samas hoonetekompleksis kus ka Miniatur Wonderland. See on teekond läbi 600 aasta Hamburgi ajaloo, mida saadavad näitlejad, kes ajavad teid vahetpidamata nii naerma kui ka hirmust karjuma. Saate osa spetsiaalsetest atraktsioonidest ning eriefektidest. Showd toimuvad saksa ja Inglise keeles ning on sobilikud alates 10. eluaastast. 

Ostlemine

Designer Outlet Neumünster

Hamburgis on palju ostlemisvõimalusi ning igaüks leiab midagi. Samas ei tea paljud, et veidi linnast väljas asub üks suurim outlet poodide keskusi – Neumünster Designer Outlet. Esindatud on üle 200 poe ning hinnad on tõesti soodsamad, kui muidu. Ka premium brändidelt nagu Hugo Boss, Calvin Klein ja Ralph Lauren, leiab väga konkurentsivõimelisi pakkumisi, mis erinevad mujal pakutavast sageli 50%.

NORDICA SOOVITAB:
Võtke külastuseks terve päev. Eribuss käib otse Hamburgi kesklinnast ning päeval saate ennast kosutada Starbucks kohvide ja parimate Itaalia pizzadega Marché Mövenpickis.
Martin, Nordica

DESIGNER OUTLET NEUMÜNSTER I NORDICA SOOVITAB: Võtke külastuseks terve päev. Eribuss käib otse Hamburgi kesklinnast ning päeval saate ennast kosutada Starbucks kohvide ja parimate Itaalia pizzadega Marché Mövenpickis.

alates 5€ LEIA TRANSPORT

Designer-Outlet-Neumuenster-Ostlemine-Hamburg-Saksamaa-Shopping-Germany-Nordica-FlyNordica.jpg

Kultuur

Jalgpall ja Hamburg

Hamburgis asub Bundesliga klubi Hamburg SV – võimas staadion ning üks maailma parimaid jalgpalliliigasid ei tohiks kedagi külmaks jätta. Lisaks on madalamas liiga mängimas Saksamaa üks enim toetatud meeskondi, kelle fännibaasid asuvad näiteks ka Argentinas ja Indias – St. Pauli. Nad on tuntud oma värvika ajaloo ja surnupealuu järgi logol. Peale järgneva artikli lugemist peaks olema selge, et korra elus peaks igaüks Hamburgis jalgpalli vaatama 

Sadamaala ja Elbtunnel

Mõistlik on koos sadamaala külastusega vaadata ka Elbtunnelit. See asub 24m sügavusel maapinnast ning on ehitatud enam kui 100 aastat tagasi. Tunnel ühendab Elbe jõe alt kesklinna sadamaalaga lõunakaldal. Tunnel ise on vaatamist väärt, kuid aitab logistiliselt hästi kombineerida jalutuskäiku jõe mõlematel kallastel.

NORDICA SOOVITAB:
Tunneli kasutamine on tasuta ning seal on mõnus jahe vahepeatus kuumal suvepäeval
Martin, Nordica

ELBTUNNEL I NORDICA SOOVITAB: Tunneli kasutamine on tasuta ning seal on mõnus jahe vahepeatus kuumal suvepäeval

TUTVU TUNNELIGA

Elbtunnel-Hamburg-Saksamaa-Kultuur-Old-Elbe-Tunnel-Germany-Culture-Nordica-FlyNordica.jpg

Transport

S-Bahni ja U-Bahni rongiliinid

Hamburgi ühistranspordisüsteemi nurgakivi on kiir- ja piirkondlike liinidega raudteevõrk, mille keskpunktis on südalinn. Reisijate käsutuses on neli U-Bahni metrooliini, kuus S-Bahni linnalähiliini ja üheksa piirkondlikku liini, mis tagavad Hamburgi regioonis kiire ja maanteeliiklusest sõltumatu otseühenduse. Nädalavahetusel ja riigipühadel töötavad U-Bahni ja S-Bahni tähtsamad kiirliinid kogu öö.

Bussid

Raudteevõrku täiendavad arvukad bussiliinid, mida teenindavad tiheda graafikuga metroobussid, mugavad kiirbussid, väikebussid ja linnu ühendavad piirkondlikud bussid.

Jõelaevad sadamaalal

Sadamas ja Elbe jõel sõidavad kuus laevaliini. Laevaliinid on tähistatud kahekohaliste koodidega, mis algavad numbrist 61. Seega saate HVV ühistranspordipiletiga seilata isegi jõel ja teha sadamas väikese tiiru.

NORDICA SOOVITAB:
Hamburgi kaardiga on teil võimalus kasutada piiramatult ühistransporti ning lisaks pääsete soodsamalt paljudesse muuseumitesse, kontsertitele ja näitustele.
Inga, Nordica

NORDICA SOOVITAB: Hamburgi kaardiga on teil võimalus kasutada piiramatult ühistransporti ning lisaks pääsete soodsamalt paljudesse muuseumitesse, kontsertitele ja näitustele.

alates 9.90€ HAMBURGI KAART

Rongiliiklus-Hamburg-Saksamaa-Transport-Trainstation-Transport-Germany-Nordica-FlyNordica.jpg

Kas sa teadsid, et...

  • Jalgratas on soodne ja kiire vahend näha Hamburgi kesklinna
  • Fritz limonaadid on Hamburgist
  • Nordica otselennud toimuvad 15.mai - 7.okt 2018
  • Nordica otselend Tallinnast Hamburgi kestab vaid 1h ja 50 min, mis on vähem kui Tallinnast Tartusse
NORDICA FESTIVALI SOOVITUS!

Reeperbahni festival

19-22 / sept / 2018

VAATA LISAKS
  • Tallinn (TLL) - Hamburg (HAM)

    alates 69.96€

    Edasi