Vilnius - Brussels

Lennud Vilnius - Brussels

Brüssel

Brüsselit tuntakse Euroopa Liidu tõelise pealinnana, ja kõik seda linna külastanud inimesed teavad, et see linn pakub külalistele igal sammul lugematuid ahvatlusi. Traditsioonilised eri meetodil valmistatud vahvlid, krõbedad kuldsed friikartulid, vastupandamatu šokolaad ja suurepärane õlu - mida veel soovida? Parim viis elu nautimiseks on istuda Brüsseli keskaegses linnasüdames, mis on täis baare, restorane ja turulette ning lasta ajal endast läbi voolata.

Brüssel linnaelu on aktiivne ja kiiretempoline, kuid seal on ka suurepäraseid parke, kus on hea veeta vaba aega ja puhata. Paljusid külalisi meelitavad Brüsselisse tema muuseumid. Kindlasti soovitame külastada Brüsseli üht sümbolit Atomiumi.


Lennuplaan

Lennu info

Vilniuse Lennujaam (VNO)

Vilniuse Lennujaam (VNO)

Vilniuse rahvusvaheline lennujaam. Lennujaam asub Vilniusest lõunapoole jääval platool. See jääb pealinna keskusest ainult 7 km ehk 15 minutilise autosõidu kaugusele.

Vilniuse raudteejaamast lennujaama sõidab regulaarselt erirong. Rongipeatus asub otse lennujaama reisijate terminali ees. Lennujaama terminali ja rongipeatuse vahel on jalakäijate tee, mis on öösiti valgustatud. Ettevõte TOKS pakub Vilniuse elanikele ja külastajatele teenust – minibussisõit bussijaamast Vilniuse lennujaama ja tagasi.

Loe Vilniuse lennujaama kohta lähemalt.

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Ka Zaventemi nime all tuntud Brüsseli lennujaam asub Brüsselist 12 km kirdes. Reisijate poolt üheks Euroopa parimaks hääletatud lennujaamal on ainult üks terminal.

Brüsseli kesklinna saab lennujaamast bussi, rongi, takso või rendiautoga. Rong viib Brüsseli kesklinna vaid 17 minutiga, Antverpenisse 37 minutiga ja Genti ainult 54 minutiga.

Loe Brüsseli lennujaama kohta lähemalt.