Tallinn - Paris

Lennud Tallinn - Paris

Pariis

Pariis on kahtlemata üks romantilisemaid kohti maailmas. Eiffeli torni juures jalutavad lugematud armastajapaarid näitavad, millest Seine'i jõe kaldail asuval linnal selline maine on tekkinud. Paljud paarid lähevad Pariisi, et seal kihluda või mesinädalaid pidada.

Pariis on ka enneolematu segu suursugusest ajaloost, vanast ja uuest kunstist ning kõrgmoest ja kihavast ööelust. Prantsuse metropoli traditsioonilisemat kuvandit esindavad vanade linnaosade kitsad tänavad, mis oma paljude kohvikute ja väikeste pagaritöökodadega on tõeliselt kaunid ning ligitõmbavad.

Kunstisõpru tõmbavad Pariisi selle maailmakuulsad muuseumid ja galeriid. Need ahvatlevad isegi selliseid külalisi, kes tavaliselt kunstist ei huvitu. Pariis on linn, mis su oma sarmi ja muretusega täielikult ära võlub!


Lennuplaan

Lennu info

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Pariisi Charles de Gaulle’i lennujaam (CDG)

Pariisi Charles de Gaulle’i lennujaam (CDG)

Pariisi Charles de Gaulle’i lennujaam on reisijate arvult üks suuremaid lennujaamu Euroopas ning kahest Pariisi lennujaamast suurim. Lennujaam asub 23 km Pariisist kirde suunas ning sealt pääseb linna maanteed mööda ja rongiga. Lennujaamal on kolm terminali, mille vahel sõidab tasuta päraleveobuss.

Lihtsaim viis lennujaamast Pariisi kesklinna saamiseks on kasutada RATP-bussi, taksot või üüriautot (mida saab üürida lennujaamast). Charles de Gaulle on kesklinnast umbes 45 minuti, Pariisi Disneylandist 10 minuti ja Brüsselist tunni aja kaugusel.

Lisateave Pariisi Charles de Gaulle’i lennujaama kohta.