Lennud Tallinn - Nice

Lennud Tallinn - Nice

Nice

nice 2 640x640

Lennud toimuvad 13. aprill - 26. oktoober, 2019 a.

Côte d’Azuri ehk Taevasinise ranniku pealinn Nice on tuntud üle maailma oma ilusate randade ning hea kliima poolest. Läbi ajaloo on Nice meelitanud enda ligi kuulsaid kunstnike, keda võluvad looduskaunid vaated ning pikad päikselised päevad. Pariisi järel on Nice populaarsuselt teine sihtkoht Prantsusmaal nii prantslaste endi kui ka välismaalaste hulgas. Käeulatuses on ka kuulsad linnad nagu Cannes, Monaco ja Saint-Tropez.

Nice’i kuulsaimaks ja ehk ka kõige külastavamaks paigaks on Promenade des Anglais ehk Inglise promenaad, mida mööda kõndides on võimalik näha Nice’i vanalinna, erinevaid baare ning restorane, kohalikke pakkumas meelelahutust kui ka ise promenaadi nautimas kas joostes, rulluisutades või rattaga sõites. Olles juba promenaadi külastanud, tasub kindlasti vaadata ka Nice’i vanalinna (prantsuse keeles Vieille Ville).

Nii nagu ülejäänud Prantsusmaa, on ka Nice paradiis toidunautijatele. Nice’i toiduvalikut peegeldab päike, mis paistab seal 300 päeva aastas. See kõik tähendab maitsvat oliivõli, küüslauku, sidrunit, tomatit ja palju muud.

Nice-Côte d’Azur lennujaam asub Nice’i kesklinnast 7 km kaugusel. Lennujaamast on võimalik linna pääseda nii bussi, rongi kui ka taksoga.


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Nice’i Côte d’Azuri lennujaam

Nice’i Côte d’Azuri lennujaam

Nice’i Côte d’Azuri lennujaam asub 7 km kaugusel kesklinnast. Lennujaamast saab linna bussi, rongi või taksoga. Lennujaamabussid väljuvad iga 20 minuti tagant ja neid on lennujaamas väga lihtne leida – bussid on selgelt märgistatud. Tegemist on Prantsusmaa reisijate arvult kolmanda lennujaamaga ning see on peamine värav, mille kaudu reisijad Côte d'Azuri saabuvad. Kuna lennujaam on Monaco Vürstiriigile väga lähedal, siis toimib see ka linnriigi lennujaamana ning vürstiriigi ja lennujaama vahel on sisse seatud helikopteriühendus.