Lennud Tallinn - Hamburg

Lennud Tallinn - Hamburg

Hamburg

hAMBURG 640X640

Otselennud toimuvad 15. mai - 7. oktoober, 2018 a.

Hamburgile annavad iseloomuliku ilme Elbe jõe põhja- ja lõunapoolne haru koos neist edasi suunduvate arvukate kanalite ning harujõgedega. Milline oleks Hamburg ilma jõe ja ulatusliku sadamaalata, mis avab ukse ülejäänud maailmasse?

Populaarne viis sadamaalaga tutvumiseks on laevareisid, mis algavad enamasti Landungsbrückeni kaide juurest. Reisijad saavad sõita teisele kaldale HVV laevadega.

Tänu Vana-Elbe tunnelile saavad inimesed minna jalgsi või jalgrattaga jõe alt läbi Steinwerderisse. Nädalavahetusel on tunnel sõidukitele suletud ja siis on sealt läbiminek palju vaiksem. Teisele poole välja jõudes võite liikuda edasi Wilhelmsburgi või nautida kaunist vaadet, mis avaneb jõega ääristatud linnale.

Jalgrattasõpradele pakub kindlasti huvi 23 kilomeetri pikkune Elbewanderwegi rada, mis algab Wedelist, kulgeb läbi Wittenberger Heide looduskaitseala, Blankenese ja kauni Övelgönne ning jõuab välja Landungsbrückenisse. Rajal saab mitmes kohas kasutada otseteid või hoopis laevaga tagasi sõita.


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Hamburgi Lennujaam

Hamburgi Lennujaam

Esmaklassilist Hamburgi lennujaama, kust käib aastas läbi üle 170 000 lennu ja umbes 12 miljoni reisija, kasutavad paljud Saksamaa ja muude riikide lennufirmad. Siit jõuab pea kõikidesse tähtsamatesse Saksamaa linnadesse ja Euroopa suurlinnadesse ühe kuni kolme tunniga. S-Bahni liinil sõitev kiirong viib Fuhlsbüttelis asuvast lennujaamast kesklinna 20 minutiga.

Loe Hamburgi lennujaama kohta lähemalt.