Lennud Tallinn - Göteborg

Lennud Tallinn - Göteborg

Göteborg

Goteborg 640x640

VÕLUV ROOTSI SADAMALINN

Mereäärne Rootsi linnake Göteborg on tänaseks suuruselt teine linn Rootsis, mis on tulvil ajaloolisi vaatamisväärsusi ning kus mere lähedust on tunda igal sammul.  Tegemist on Rootsi suurima sadamalinnaga, kust leiavad tegevust nii ajaloo- ja arhitektuurihuvilised, veespordi nautlejad kui ka toidugurmaanid.

 


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Göteborg Landvetter lennujaam

Göteborg Landvetter lennujaam

Göteborg Landvetter lennujaam on Rootsi suuruselt teine lennujaam Stockholm Arlanda lennujaama järel, teenindades u 6,5 miljonit reisijat aastas. Lennujaam on saanud nime Landvetter linna järgi ning asub Göteborgist 20 km kaugusel, olles ka ainus reguraallendudega reisijate lennujaam Göteborgis.