Tallinn - Copenhagen

Lennud Tallinn - Copenhagen

Kopenhaagen

See põhjamaist sarmi täis linn Zealandi idakaldal asutati viikingite poolt 10. sajandil. Rohkem kui 600 aastat on see olnud Taani pealinn, ja täna elab seal üle 1,5 miljoni inimese. Copenhageni külalised hindavad eriti linna omapärast arhitektuuri, inimesi täis linnatänavaid, ning südalinna arvukaid baare, restorane ja kohvikuid.

Linna südames ja selle ümber kestab ööelu hommikuni. Päeval võite külastada Rahvusgaleriid, vaadata teoseid, mida on loonud Rembrandt, Rubens, Matisse, Picasso, Braque ja Munch, või süveneda Rahvusmuuseumis Taani ajalukku. Seejärel võite sõita Rosenborgi lossi, mis on Taani renessanssarhitektuuri suurepärane näide, või külastada Tivoli lõbustusparki.

Aga vaadata on veel palju rohkem, nagu näiteks Carlsbergi õlletehas, kus valmib maailmakuulus õlu. Kui olete muusikasõber, soovitame teil külastada näiteks suvel toimuvat jazzfestivali, mis on Copenhageni suurim muusikafestival, kus kuuleb väga huvitavat muusikat.


Lennuplaan

Lennu info

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaageni lennujaam, Kastrup – peamine nii Kopenhaagenit kui seda ümbritsevat regiooni teenindav ja Skandinaavia tihedaima liiklusega lennujaam – asub Amageri saarel, Kopenhaageni keskusest 8 km kagupool. Lennujaamal on kolm omavahel ühendatud terminali.

Kõige kiiremini saab lennujaamast Kopenhaageni kesklinna rongiga. Reisile kulub 20 minutit. Kesklinna viib ka kiire ja mugav metroorong. Bussisõit Kopenhaageni kesklinna kestab pool tundi, võtta võib ka takso või rentida auto.

Loe Kopenhaageni lennujaama kohta lähemalt.