Tallinn - Constanța

Lennud Tallinn - Constanța

Constanța

Otselennud Constanțasse | 15-24 | juun-aug | 2019

Iidse ajaloo, kuldse liivaranna ja enam kui 300 päikselise päevaga Constanța on tõeline varjatud suveparadiis, mida tasub külastada kõigil, kes naudivad loodust, armastavad soojust ja muretut elu ning lasevad ennast elul üllatada. See on vaimustav paik nii kultuuriotsinguil puhkajale kui ka elamusi otsivale noorele seiklejale. 

Mööda Musta Mere rannikut looklev valgete liivarandade, lummavate vaadete ja selge puhta veega Constanța on tõeline kuurortide meka. Tuntuim neist on Mamaia, mis on kuulus oma laia liivaranna, paljude lokaalide ja ööklubide poolest. 

Puhkusele omaselt muretu atmosfäär algab juba hommikuti, mil avanevad kuulsad rannabaaride uksed ning kõrvu hakkavad hellitama lõunamaale iseloomulikud muusikarütmid. Mahedad kokteilid, elav muusika ja imekaunis loodus tekitab koheselt tunde nagu oleksid saabunud troopilisse paradiisi. Aktiivsematele puhkajatele leidub rannas mitmeid veespordi harrastamise võimalusi, muutes puhkuse eriti elamusterohkeks. Mamaia süda ärkab hommikul ja hing pulbitseb õhtul ning hommikud saabuvad tantsides rannaliival.


Lennuplaan

Lennu info

Tallinn Airport (TLL)

Tallinn Airport (TLL)

Tallinn Airport is located just 4 km from the city centre making the airport easily accessible. The airport has good public transport connections, offers sufficient access for taxies and provides plenty of options for parking your car.

Tallinn Airports aim is to be the world’s cosiest airport.

In recent years, the transformation of Tallinn Airport into a cosy airport has been particularly noticeable. The different needs of passengers have been more clearly catered for in order to offer everyone a chance to spend their waiting time as pleasantly as possible.

Read more about Tallinn Airport.

Mihail Kogălniceanu nimeline Constanța Lennujaam

Mihail Kogălniceanu nimeline Constanța Lennujaam

Constanța Lennujaam asub kesklinnast 24 km kaugusel ning kõige mugavam on kesklinna liikuda taksot. Sõit maksab kesklinna u 9€- 12€, kestab kokku maksimaalselt 30 min ning vabad taksod on alati lennujaama ukse juures ootamas olenemata kellaajast..  

Lisaks on võimalik kasutada ka bussi või tellida hotellist transfeer.