Tallinn - Constanța

Lennud Tallinn - Constanța

Constanța

Otselennud Constanțasse | 15-24 | juun-aug | 2019

Iidse ajaloo, kuldse liivaranna ja enam kui 300 päikselise päevaga Constanța on tõeline varjatud suveparadiis, mida tasub külastada kõigil, kes naudivad loodust, armastavad soojust ja muretut elu ning lasevad ennast elul üllatada. See on vaimustav paik nii kultuuriotsinguil puhkajale kui ka elamusi otsivale noorele seiklejale. 

Mööda Musta Mere rannikut looklev valgete liivarandade, lummavate vaadete ja selge puhta veega Constanța on tõeline kuurortide meka. Tuntuim neist on Mamaia, mis on kuulus oma laia liivaranna, paljude lokaalide ja ööklubide poolest. 

Puhkusele omaselt muretu atmosfäär algab juba hommikuti, mil avanevad kuulsad rannabaaride uksed ning kõrvu hakkavad hellitama lõunamaale iseloomulikud muusikarütmid. Mahedad kokteilid, elav muusika ja imekaunis loodus tekitab koheselt tunde nagu oleksid saabunud troopilisse paradiisi. Aktiivsematele puhkajatele leidub rannas mitmeid veespordi harrastamise võimalusi, muutes puhkuse eriti elamusterohkeks. Mamaia süda ärkab hommikul ja hing pulbitseb õhtul ning hommikud saabuvad tantsides rannaliival.


Lennuplaan

Lennu info

Mihail Kogălniceanu nimeline Constanța Lennujaam

Mihail Kogălniceanu nimeline Constanța Lennujaam

Constanța Lennujaam asub kesklinnast 24 km kaugusel ning kõige mugavam on kesklinna liikuda taksot. Sõit maksab kesklinna u 9€- 12€, kestab kokku maksimaalselt 30 min ning vabad taksod on alati lennujaama ukse juures ootamas olenemata kellaajast..  

Lisaks on võimalik kasutada ka bussi või tellida hotellist transfeer.