Tallinn - Brussels

Lennud Tallinn - Brussels

Brüssel

Brüsselit tuntakse Euroopa Liidu tõelise pealinnana, ja kõik seda linna külastanud inimesed teavad, et see linn pakub külalistele igal sammul lugematuid ahvatlusi. Traditsioonilised eri meetodil valmistatud vahvlid, krõbedad kuldsed friikartulid, vastupandamatu šokolaad ja suurepärane õlu - mida veel soovida? Parim viis elu nautimiseks on istuda Brüsseli keskaegses linnasüdames, mis on täis baare, restorane ja turulette ning lasta ajal endast läbi voolata.

Brüssel linnaelu on aktiivne ja kiiretempoline, kuid seal on ka suurepäraseid parke, kus on hea veeta vaba aega ja puhata. Paljusid külalisi meelitavad Brüsselisse tema muuseumid. Kindlasti soovitame külastada Brüsseli üht sümbolit Atomiumi.


Lennuplaan

Lennu info

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Ka Zaventemi nime all tuntud Brüsseli lennujaam asub Brüsselist 12 km kirdes. Reisijate poolt üheks Euroopa parimaks hääletatud lennujaamal on ainult üks terminal.

Brüsseli kesklinna saab lennujaamast bussi, rongi, takso või rendiautoga. Rong viib Brüsseli kesklinna vaid 17 minutiga, Antverpenisse 37 minutiga ja Genti ainult 54 minutiga.

Loe Brüsseli lennujaama kohta lähemalt.