Lennud Tallinn - Amsterdam

Lennud Tallinn - Amsterdam

Amsterdam

amsterdam 2 640x640

Amsterdam on kuulus tänu oma paljudele kanalitele, mis on andnud talle hüüdnime “Põhjamaade Veneetsia.” Vesi, sildade rohkus ja tellismajad annavad sellele Hollandi suurimale linnale erilise näo.

Ei ole midagi paremat kui tutvuda Amsterdamiga jalgrattal ja kogeda linna kohalike kombel: külastades lilleturgu või, et Amsterdami ka maitsta, näiteks juustuturgu.

Kultuuriline mitmekesisus, mille on loonud eri kontinentidelt pärit inimesed, loob eriliselt muretu atmosfääri ja tõelise tunde, et olete teretulnud. Amsterdam pakub midagi igaühele, nii noortele või vanadele, olgu selleks siis muuseumid, suurepärased toidukohad või erutav ööelu. Amsterdam on segu vaatamisväärtustest ja turismimagnetitest, mida on kerge leida ja teeb Amsterdamist suurepärase linnapuhkuse sihtkoha.


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL)

Tallinna lennujaam asub kesklinnast vaid 4 km kaugusel ja on seega kergesti ligipääsetav. Lennujaamal on head transpordiühendused, piisavalt hea ligipääs taksoga ja palju võimalusi on ka auto parkimiseks.

Tallinna lennujaam püüab olla maailma kõige õdusam lennujaam.

Tallinna lennujaama muundumine õdusaks lennujaamaks on olnud kõige silmatorkavam viimastel aastatel. Reisijate erinevaid vajadusi on rahuldatud selgemini, et igaüks saaks oma ooteaja veeta võimalikult meeldivalt.

Loe Tallinna lennujaama kohta lähemalt.

Amsterdam Schiphol Lennujaam (AMS)

Amsterdam Schiphol Lennujaam (AMS)

Amsterdami lennujaam Schiphol – üks Euroopa tihedaima liiklusega lennujaamu ja Madalmaade põhilennujaam – asub Amsterdami keskusest 14 km edelas.

Lennujaamal on üks üle kolme korruse ulatuv põhiterminal ja kolm suurt väljuvate lendude saali.

Kesklinnast saab lennujaama bussi, rongi või taksoga – samuti võib rentida auto. Kesklinna sõidule kulub umbes 20 minutit. Taksoga võtab sõit aega 30 minutit.

Loe Schipholi lennujaama kohta lähemalt.