Oslo - Brussels

Lennud Oslo - Brussels

Brüssel

Brüsselit tuntakse Euroopa Liidu tõelise pealinnana, ja kõik seda linna külastanud inimesed teavad, et see linn pakub külalistele igal sammul lugematuid ahvatlusi. Traditsioonilised eri meetodil valmistatud vahvlid, krõbedad kuldsed friikartulid, vastupandamatu šokolaad ja suurepärane õlu - mida veel soovida? Parim viis elu nautimiseks on istuda Brüsseli keskaegses linnasüdames, mis on täis baare, restorane ja turulette ning lasta ajal endast läbi voolata.

Brüssel linnaelu on aktiivne ja kiiretempoline, kuid seal on ka suurepäraseid parke, kus on hea veeta vaba aega ja puhata. Paljusid külalisi meelitavad Brüsselisse tema muuseumid. Kindlasti soovitame külastada Brüsseli üht sümbolit Atomiumi.


Lennuplaan

Lennu info

Oslo Lufthavn (OSL)

Oslo Lufthavn (OSL)

Oslo Lufthavn (OSL) – on Norra põhilennuväli. 2014. aastal teenindas OSL kokku 24,3 miljonit reisijat ja oli Skandinaavia suuruselt teine lennujaam.
Lennujaam asub Oslost umbes 47 km põhja poole jäävas Ullensakeri omavalitsusüksuses. Lennujaamal on tugev keskkonnaprofiil, mis hõlmab ka suure tähelepanu lennujaama sisenevale ja sealt väljuvale ühistranspordile. 2014. aastal olid Oslo lennujaamal suurepärased maismaatranspordiühendused rongi, bussi ja taksoga.
Oslo lennujaamas töötavad 15 000 inimest tagavad lennujaama ööpäevaringse töö. Nad töötavad enam kui 100 erineva ettevõtte heaks, tegeledes kõigega alates pagasi käsitsemisest ja lõpetades aeronavigatsiooniga.
Loe lennujaama Oslo Lufthavn kohta lähemalt.

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Ka Zaventemi nime all tuntud Brüsseli lennujaam asub Brüsselist 12 km kirdes. Reisijate poolt üheks Euroopa parimaks hääletatud lennujaamal on ainult üks terminal.

Brüsseli kesklinna saab lennujaamast bussi, rongi, takso või rendiautoga. Rong viib Brüsseli kesklinna vaid 17 minutiga, Antverpenisse 37 minutiga ja Genti ainult 54 minutiga.

Loe Brüsseli lennujaama kohta lähemalt.