Oslo - Amsterdam

Lennud Oslo - Amsterdam

Amsterdam

Amsterdam on kuulus tänu oma paljudele kanalitele, mis on andnud talle hüüdnime “Põhjamaade Veneetsia.” Vesi, sildade rohkus ja tellismajad annavad sellele Hollandi suurimale linnale erilise näo.

Ei ole midagi paremat kui tutvuda Amsterdamiga jalgrattal ja kogeda linna kohalike kombel: külastades lilleturgu või, et Amsterdami ka maitsta, näiteks juustuturgu.

Kultuuriline mitmekesisus, mille on loonud eri kontinentidelt pärit inimesed, loob eriliselt muretu atmosfääri ja tõelise tunde, et olete teretulnud. Amsterdam pakub midagi igaühele, nii noortele või vanadele, olgu selleks siis muuseumid, suurepärased toidukohad või erutav ööelu. Amsterdam on segu vaatamisväärtustest ja turismimagnetitest, mida on kerge leida ja teeb Amsterdamist suurepärase linnapuhkuse sihtkoha.


Lennuplaan

Lennu info

Oslo Lufthavn (OSL)

Oslo Lufthavn (OSL)

Oslo Lufthavn (OSL) – on Norra põhilennuväli. 2014. aastal teenindas OSL kokku 24,3 miljonit reisijat ja oli Skandinaavia suuruselt teine lennujaam.
Lennujaam asub Oslost umbes 47 km põhja poole jäävas Ullensakeri omavalitsusüksuses. Lennujaamal on tugev keskkonnaprofiil, mis hõlmab ka suure tähelepanu lennujaama sisenevale ja sealt väljuvale ühistranspordile. 2014. aastal olid Oslo lennujaamal suurepärased maismaatranspordiühendused rongi, bussi ja taksoga.
Oslo lennujaamas töötavad 15 000 inimest tagavad lennujaama ööpäevaringse töö. Nad töötavad enam kui 100 erineva ettevõtte heaks, tegeledes kõigega alates pagasi käsitsemisest ja lõpetades aeronavigatsiooniga.
Loe lennujaama Oslo Lufthavn kohta lähemalt.

Amsterdam Schiphol Lennujaam (AMS)

Amsterdam Schiphol Lennujaam (AMS)

Amsterdami lennujaam Schiphol – üks Euroopa tihedaima liiklusega lennujaamu ja Madalmaade põhilennujaam – asub Amsterdami keskusest 14 km edelas.

Lennujaamal on üks üle kolme korruse ulatuv põhiterminal ja kolm suurt väljuvate lendude saali.

Kesklinnast saab lennujaama bussi, rongi või taksoga – samuti võib rentida auto. Kesklinna sõidule kulub umbes 20 minutit. Taksoga võtab sõit aega 30 minutit.

Loe Schipholi lennujaama kohta lähemalt.