Lennud Örebro - Kopenhaagen

Lennud Örebro - Kopenhaagen

See põhjamaist sarmi täis linn Zealandi idakaldal asutati viikingite poolt 10. sajandil. Rohkem kui 600 aastat on see olnud Taani pealinn, ja täna elab seal üle 1,5 miljoni inimese. Copenhageni külalised hindavad eriti linna omapärast arhitektuuri, inimesi täis linnatänavaid, ning südalinna arvukaid baare, restorane ja kohvikuid.

Linna südames ja selle ümber kestab ööelu hommikuni. Päeval võite külastada Rahvusgaleriid, vaadata teoseid, mida on loonud Rembrandt, Rubens, Matisse, Picasso, Braque ja Munch, või süveneda Rahvusmuuseumis Taani ajalukku. Seejärel võite sõita Rosenborgi lossi, mis on Taani renessanssarhitektuuri suurepärane näide, või külastada Tivoli lõbustusparki.

Aga vaadata on veel palju rohkem, nagu näiteks Carlsbergi õlletehas, kus valmib maailmakuulus õlu. Kui olete muusikasõber, soovitame teil külastada näiteks suvel toimuvat jazzfestivali, mis on Copenhageni suurim muusikafestival, kus kuuleb väga huvitavat muusikat.

lennud Örebrosse

lennud Örebrost


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Örebro lennujaam (ORB)

Örebro lennujaam (ORB)

Örebro lennujaam asub ligikaudu 12 kilomeetrit Örebrost läänes, maanteede E18 ja E20 ristumiskohas. Lennujaama asukoht ja head transpordiühendused tagavad kohalikele ettevõtetele, organisatsioonidele ja elanikele kiire ja lihtsa ligipääsu meie kaubaveo-, tšarter- ja regulaarteenustele.

Örebro lennujaam pakub teile kõiki teenuseid, mida regionaalse lennujaamaga seostada saab. Lennujaam on ratastooliga ligipääsetav ning lendudele registreerumine on kiire ja tõhusalt korraldatud. Tänu oma strateegiliselt heale asukohale ja kvaliteetsetele teenustele on Örebro lennujaam viimastel aastatel kasvanud Rootsi üheks suurimaks tšarter- ja kaubaveolennujaamaks.

Örebro lennujaam

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaageni lennujaam, Kastrup – peamine nii Kopenhaagenit kui seda ümbritsevat regiooni teenindav ja Skandinaavia tihedaima liiklusega lennujaam – asub Amageri saarel, Kopenhaageni keskusest 8 km kagupool. Lennujaamal on kolm omavahel ühendatud terminali.

Kõige kiiremini saab lennujaamast Kopenhaageni kesklinna rongiga. Reisile kulub 20 minutit. Kesklinna viib ka kiire ja mugav metroorong. Bussisõit Kopenhaageni kesklinna kestab pool tundi, võtta võib ka takso või rentida auto.

Loe Kopenhaageni lennujaama kohta lähemalt.